Články‎ > ‎Novinky zaujímavosti‎ > ‎

LEDeco solution na výstave Nábytok a Bývanie 2013, NitraVážení priatelia a obchodní partneri

naša spoločnosť sa aj tento rok úspešne prezentovala na veľtrhu Nábytok a Bývanie 2013 v Nitre. Záujem o naše komplexné a netradičné riešenia osvetlenia pomocou kvalitnej LED technológie bol opäť veľký a podľa vašich reakcií aj veľmi inšpiratívny.

 našom stánku ste mohli vidieť:

Avatar luster na báze optovlákien, Slimbox panely, bezrámikový zápustný systém osvetlenia, biodynamické riešenie osvetlenia interiérov, kolekciu nových svietidiel Flash&DQ, animačnú galaxiu, svietiacu sieť na báze optovlákien LightNet, LED pásy MASTER, PROFI, Svietidlá Swarovski Atlas, hviezdne nebo, kryštálové nebo a závesné a prisadené líniové svietidlá vyrábané na mieru, ktoré vám odprezentovali naši skvelí kolegovia.

V prípade, že ste na výstave nestihli odkonzultovať všetky vaše požiadavky resp. máte záujem o návrh osvetlenia, neváhajte nás kontaktovať na 0948 559 789 / info@ledeco.sk


Medzičasom vás pozývame do nášho showroom LED technológie v Banskej Bystrici, kde je možné osobne spoznať najnovšie riešenia na báze LED, závesné lustre z optických vlákien spolu s množstvom iných riešení osvetlenia na mieru, ktoré ponúka výhradne naša spoločnosť. 


Dovoľujeme si vás taktiež pozvať na naše stránky www.LEDeco.sk, na ktorých sa môžete neustále inšpirovať pri plánovaní vášho projektu osvetlenia, nájdete tu množstvo informácií o LED, technickú podporu spolu aj s možnosťami nadviazania obchodnej spolupráce.

Ďakujeme za vašu neustálu podporu.
Comments