Články‎ > ‎Projekty‎ > ‎

Príjemné osvetlenie rodinného domu pri Bratislave

Projekt LED osvetlenia rodinného domu s kryštálovým nebom Swarovski v dedinke pri Bratislave.

Návrh inetriéru - Mgr. art. Ing. Roman Palko
Dodávka a montáž - LEDeco solution, s.r.o.

 
Popis: 

Osvetlenie rodinného domu vzniklo v spolupráci s architektom Mgr. art. Ing. Romanom Palkom, ktorý navrhoval interiér tohto pekného rodinného domu pri Bratislave. Ako hlavné prvky zvolil kameň a drevo, a to za jediným účelom - vytvoriť príjemnú atmosféru a teplo domova pre majiteľov.

Práve preto sme aj my zvolili naše osvetlenie v príjemných odtieňoch teplej bielej (3000K), čo veľmi vkusne dopĺňa prírodné materiály a zvýrazňuje ich textúru.

Nepriame líniové osvetlenie bolo zrealizované LED pásmi triedy MASTER s prúdovými drivermi. Na oživenie sadrokartonového podhľadu na vrchnej časti schodišťa sme zvolili kryštlálové nebo Swarovski, ktoré pozostváva zo 6 masívnych kryštálov nádherného zbrusu, a ktorým je výrobca svetoznámy. Zanedbateľných 10W v kombinácii s úžasnými kryštálmi elegantne vyplnilo celú plochu podhľadu svetelnými lúčmi, ktoré dosahajú až 1m v priemere. Aj toto kryštálové nebo bolo dodané v odtieni 3000K.

Vďaka dobrému návrhu interiéru a zamysleniu sa bolo klientovi dodané estetické a zároveň kvalitné osvetlenie, ktorý má rád prírodné materiály a vytvorili mu tak požadované teplo domova. Viac inšpiratívnych fotografií z tohto projektu nájdete v našej galérii.


Novinky: 

Nepremeškajte naše najnovšie video Highlights 2014 of LEDeco solution, s.r.o.
Dizajnové lustre FOSALI® upútali aj Malajziiu. Vypočujte si show "Open For Business"
Comments