Články‎ > ‎Projekty‎ > ‎

Štýlové osvetlenie kasína Seven Cafe, Zvolen

Projekt:Štýlové osvetlenie kasína Seven Cafe, Zvolen
Druh:náladové osvetlenie, osvetlenie nočnej prevádzky, RGB osvetlenie, optické vlákna
Miesto:Zvolen
Rozsah:

Dodávka a montáž LEDeco solution, s.r.o. v spolupráci s Timan s.r.o.

phoca thumb l 1a-osvetlenie-kasina-optotechnikou
phoca thumb l 9a-led-technologia-opto-zavesphoca thumb l 01-opticke-vlakna-kasino-ledeco

Popis:

Exkluzívne osvetlenie kasína Seven Café vo Zvolene bolo vyhotovené podľa náročných predstáv zadávateľa. Účelom tohto osvetlenia bolo navodiť unikátnu atmosféru jednotlivých zábavných sekcií ako aj zabezpečiť súkromie a exkluzivitu návštevníkov vo VIP salónoch a to použitím originálnych kúskov osvetlenia ako aj optických predelov jednotlivých častí.

Veľký dôraz počas celého procesu až po samotnú realizáciu bol kladený na celkový dizajn a efektnosť osvetlenia. Práve preto boli aj dominantné svetelné stĺpy a predely vyhotovené z optických vlákien s trblietavým efektom. V tomto príjemnom zariadení sa spája dizajn s funkčnosťou, ktorý sa teší obľube svojich pravidelných návštevníkov i náhodných okoloidúcich aj práve vďaka presklenému vstupu. Viac fotiek nájdete v našej galérii.

Iné:

Pri realizácii osvetlenia Seven Cafe bolo použitých niekoľko kilometrov optických vlákien, pričom bol požadovaný vysoký svetelný výkon pri minimálnej spotrebe zabezpečený práve použitím špeciálne dimenzovaných LED iluminátorov z našej dielne. Celkové efektové osvetlenie tak spotrebuje len toľko energie čo 3 štandardné žiarovky!

Comments