DIALUX

DIALUX - Unikátny nástroj na reálny prepočet a zobrazenie výsledného efektu a intenzity osvetlenia.

Okrem toho je to aj skvelá pomôcka pri návrhu osvetlení najrozmanitejších priestorov, ktorá umožňuje zákazníkovi vizuálne pochopiť to, čo my máme v hlave. Sveteľnotechnický prepočet v DIALuxe, umožnňuje vizuálne zobrazenie rozloženia svetla, jeho intenzitu, ako aj množstvo ďalších dôležitých parametrov. Návrhy v Dialuxe si môže dať vypracovať prakticky každý, kto potrebuje mať reálnu predstavu o navrhovanom osvetlení.

Väčšinou sa však tento nástroj používa tam, kde je nutné dodržať miestne normy ako intenzitu a rovnomernosť osvetlenia, mieru oslnenia atď. Najčastejšie sa také prepočty vyžadujú pri návrhu verejného osvetlenia, prípadne pri osvetlení kancelárií, komerčných a polyfunkčných budov a iných prevádzok. 

Doplnením svietidiel do priestoru zo špeciálnej knižnice je možné sledovať distribúciu svetla a predchádzať tak nevhodnému rozloženiu a chybnej inštalácii svietidiel do priestoru. Jednoduchou zmenou polohy svetla, zámenou za iný typ či výkon je možné sledovať výsledné efekty a úrovne osvetlenia. Takýto návrh Vám môže ušetriť až niekoľko tisíc Eur, nakoľko svietidlá, ktoré zakúpite, budú už presne podľa požadovaného výkonu, charakteristiky a jeho inštaláciu nebudete musieť pracne opakovať.

Vyžarovacie charakteristiky svietidiel - svetelný technik Vám už len na základe tohto diagramu môže okamžite odporučiť iný typ svetla a ušetriť tak tisícky Eur pri osvetľovaní prevádzky. Zákazník väčšinou vyberá na základe "emócií", no často sa stane, že po nainštalovaní svietidla zákazník zistí, že pôvodne vybrané svetlo nie je až také úžasné a želá si, aby bol radšej zvolil iné... a preto je využitie programu Dialux vhodnou pomôckou pri dizajnovaní a plánovaní LED osvetlenia Vášho priestoru.

Disponujeme bohatou knižnicou a podporou od našich dodávateľov LED produktov.
Knižnice svetiel, ktoré máme k dispozícii:

- DIALux pluginy pre svietidlá klasické, žiarovkové / žiarivkové / halogenidové / pouličné
- DIALux pluginy pre LED svetlá od bodových cez líniové až po dekoračné a abstraktné efekty
- DIALux pluginy najrozmanitelnejších optických vlákien, optotechniky ako aj špeciálnych projektorov

Ak máte záujem o spoluprácu a chýbajú Vám niektoré dôležité pluginy, kontaktujte nás - radi Vám ich poskytneme. 

Neváhajte a informujte sa o tejto službe - pri dodaní svietidiel našou firmou je svetelno-technický prepočet ZDARMA. Kontaktujte nás kedykoľvek, radi Vám odborne poradíme a navrhneme optimálne riešenie a svietidlá aj pre Vás. 
Comments