LEDeco solution, s.r.o. - dizajnové LED osvetlenie interiéru a exteriéru profesionálne Divízia FOSALI® - fibre optic solutions & lighting

Chinese_traditional Czech English German Russian Slovak
Vyzdvihnutie prvkov exteriéru pomocou LED technológie

Vyzdvihnutie prvkov exteriéru pomocou LED technológie

Exteriérové osvetlenie je dôležitým účelovým a efektným prvkom. Upútajte pozornosť ostatných a svoju nehnuteľnosť nasvieťte najmodernejšími technológiami!

Osvetlenie exteriéru pomocou LED technológie

Osvetlenie exteriéru pomocou LED technológie

Váš objekt nasvietime vhodne zvolenou farbou ako aj intenzitou svetla, vďaka čomu bude Vaša stavba maximálne ladiť s okolím.

Kryštály a kryštálové nebo

Kryštály a kryštálové nebo

Hviezdne nebo doplníme o Swarovski kryštály rôznych výbrusov. Takto zabezpečíme maximálnu dramatičnosť efektu, nádherné tiene a najmä renomé značky Swarovski!

Náladové osvetlenie wellness

Náladové osvetlenie wellness

Váš wellness je miestom relaxu a odpočinku. O toto sa postará vkusne navrhnuté podsvietenie a na mieru hviezdne nebo spolu s úspornými LED žiarovkami so špeciálnou optikou.

Štýlové lustre vytvorené z optických vlákien

Štýlové lustre vytvorené z optických vlákien

Nejde len o dekoračný prvok. Lustre dokážu byť aj hlavným zdrojom svetla v miestnosti.

Osvetlenie kuchyne a kuchynskej linky

Osvetlenie kuchyne a kuchynskej linky

LEDeco - návrh osvetlenia interiéru od A-Z. Navrhneme a zladíme dispozičné a funkčné riešenie osvetlenia ako by to bolo pre nás samých...

Hviezdne nebo

Hviezdne nebo

Hviezdne nebo, OptoUniverse

Krásny dekoračný efekt hviezdneho neba navrhneme tak, aby bol ozdobou interiéru a pýchou Vášho domu.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Kde som: LEDeco.sk » Kariéra

Kariéra

E-mail Tlačiť PDF

Najmodernejšie a neštandardné riešenia osvetlenia súkromných a komerčných objektov pomocou optických vlákien a technológie LED. Vďaka tomuto je práca v našej spoločnosti náročná, avšak veľmi zaujímavá a kreatívna. Žiadny deň nie je rovnaký, neustále inovujeme, navrhujeme najmodernejšie riešenia a inšpirujeme všetkých okolo nás. Veríme v profesionálny prístup, spokojnosť zákazníkov, zamestnancov a tímovú prácu.

Momentálne hľadáme zamestnancov na obsadenie nasledovných pozícií:

Správca IT, serveru, implementácia Cloud riešení do firmy

Kreatívny samostatný pracovník, ktorý dokáže vyvinúť a implementovať nové riešenia do permanentne rozvíjajúcej sa firmy a nastaviť vysokoefektívne pracovné prostredie.

Náplň práce:

- Inštalácia HW aj SW : Blade server, presun firemnej štruktúry na prácu cez RDP, implementácia Zero clientov, obmedzenie práv na serveri, nastaviť SW a tunning pre čo najlepší výkon a údržba.

- Cloud (Google) uz síce je implementovaný, len ho je škoda neposunúť na vyššiu úroveň (Google apps for bussines je gigantický svet plný neskutočných možností rozšírenií funkcií, synchronizácie, efektívnej práce v cloude, kolaboratívneho fungovania s obrovským dopadom)

- vývoj atypických funkcií pre vnutrofiremné prostredie, skriptov, Android aplikácie (Appinventor), napr. výroby, dochádzky,

- koordinácia webmastera pre potreby inteligentného nasadenia firemnej databázy na web (synchronizácia produktov, OBJ,CP, docs)

- hľadanie a implementácia nových programov pre efektívnejšiu prácu (zjednotenie dat, informacii...)

R&D Mikroelektronik, Elektrotechnik, Vývoj produktov

Hľadáme kreatívnych ľudí, ktorí citia, že v klasickej robote nebudú využité ich schopnosti.

Práce je viac než je zdravé:

- od testovania existujucej elektroniky, cez vývoj vlastných obvodov, konštrukcií špecifických výrobkov, až po programovanie mikrokontrolérov, prípadne špecifických arduino WIFI modulov, ku ktorým je možné veľmi rýchlo vyvíjať aplikácie napr. v cloud prostredí, možnosti sú neobmedzené, nápady, riešenia a produkty sú nadčasové vzhľadom na SR a zahraničný trh, inovácie sú našim základným hybným motorom!

Sústružník / CNC operátor 

Do dynamického prostredia výroby hľadáme samostatného a kreatívneho pracovníka so znalosťami sústruženia a kovoobrábania, ktorý vie robiť aj za klasickým hrotovým sústruhom (ak treba urobiť prototyp pri vývoji nových produktov), no chce a vie rozšíriť svoje znalosti o CNC automatické obrábanie a iné techniky. Po potvrdení vhodnosti prototypu na manuálnom sústruhu sa spusťa malá séria na CNC (pracovník by teda mal zadefinovat CNC program a zorganizovať materiál, nástroje pre CNC frézu, CNC sústruh či ploter, laser a spustiť výrobu série výrobkov. Uprednostnujeme kreatívny a samostatný prístup, schopnosti ako manager/team-leader, konštrukčné znalosti s rôznymi inými materiálmi, vylepšovanie pracovného prostredia a postupov sú vítane (neskoršie rozširovanie produkcie, strojov a tým aj nutnosť pozície vedúceho je istá)

Projektový manažér

Vašou náplňou bude aktívna komunikácia s existujúcimi partnermi a potenciálnymi klientami. Budete ich sprevádzať od návrhu, cez nacenenie a schválenie cenovej ponuky až po realizáciu osvetlenia a jej manažovanie vo všetkých fázach montáže. Výsledkom vašej práce bude vhodne navrhnuté osvetlenie a zvolená technika, včasne zrealizovaná inštalácia priamo u investora a 100% spokojnosť klienta.

 

Externý / interný obchodný zástupca


Hľadáme externých a interných obchodných zástupcov pre aktívne kontaktovanie potenciálnych obchodných partnerov a projektových realizácií na území Slovenskej, Českej republiky i v zahraničí.

Vašou náplňou práce bude aktívne vyhľadávanie a komunikácia s novými zákazníkmi, zabezpečovanie zákaziek a nadviazanie spolupráce s maloobchodnými predajňami a udržiavanie pracovných vzťahov.

 

Referent odbytu


- Komunikovanie s odberateľmi a novými zákazníkmi spoločnosti- Vypracovávanie cenových ponúk a technických realizácií na základe požiadaviek zákazníkov

- Spracovávanie vytvorených a stornovaných objednávok

- Zadávanie údajov do počítačového systému

- Aktívna spolupráca s obchodným zástupcom a jeho administratívna podpora

- Pripravovanie podkladov pre zákazky a cenové ponuky a iné potreby spoločnosti

Copywriter


Náplň práce:

- písanie a uverejňovanie pútavých článkov prevažne inšpiračných pre náš web

- správa a zasielanie týždenných noviniek, projektov a zaujímavostí našim odberateľom

- písanie a uverejňovanie článkov do odborných magazínov

- vypracovanie rôznych prezentácií, zozbieranie podkladov a technických informácií

- príprava alebo aj vedenie školení, atď. 

 

Technik na vývoj svietidiel a svetelných realizácií

Náplň práce / požadované zručnosti:

- návrh a vývoj nových, neštandardných produktov a rôznych svetelných efektov na báze LED a optických vlákien

- zabezpečovanie materiálov a výroba prototypov atypických produktov a svietidiel

- občasné výjazdy pre potreby elektroinštalácie, zapájanie zariadení a programovanie inteligentných kontrolérov (najmä 12V/24V zariadení)

Na výkon tejto práce nepožadujeme žiadne špecifické vzdelanie, avšak musíte splniť minimálne 5 zo 6 následujúcich kritérií:

- technická zručnosť a znalosť technických postupov pri výrobe a opracovávaní: sadrokartón, drevo, sklo, kov, plasty atď.

- zmysel pre detail, estetické a dizajnové cítenie

- schopnosť vylepšovať a predvídať možné budúce problémy a kroky pri vývoji nových produktov

- technické kreslenie - základy

- samostatnosť a kreatívny prístup

- profesionálne vystupovanie a reprezentácia spoločnosti na projektových realizáciách

Výhodou avšak nie podmienkou:

- návrh a vývoj nových, neštandardných produktov a rôznych svetelných efektov na báze LED a optických vlákien

- zabezpečovanie materiálov a výroba prototypov atypických produktov a svietidiel

- občasné výjazdy pre potreby elektroinštalácie, zapájanie zariadení a programovanie inteligentných kontrolérov (najmä 12V/24V zariadení)

Absolventni škôl / mladí ľudia

Umožňujeme šikovným mladým ako aj absolventom škôl získavať praktické skúsenosti v oblasti osvetľovacej techniky formou absolventskej praxe alebo školskej praxe v odbore elektrotechnik, svetelný technik, technológ.

Naša firma si zakladá na vynikajúcej prestíži, loajálnosti a stabilite nielen pre našich partnerov ale aj pre našich zamestnancov. Dlhodobé budovanie dobrého mena ako aj ľudský prístup sú pre nás veľmi dôležité. Veríme v pozitívny dopad veľkých obrazoviek a spoľahlivej techniky (Apple iPhone, Macbook, iPad...) na pracovný výkon.

Ak si myslíte, že práca v LEDeco solution, s.r.o. Vás bude napĺňať a veríte, že nám máte čo ponúknuť, neváhajte a kontaktujte nás! Viac informácií o pracovných ponukách vám poskytneme aj na telefónnom čísle +421/ 918 999 789. Záujemcov prosíme zasielať životopis spolu s motivačným listom na naše personálne oddelenie hr@ledeco.sk

Tešíme sa na Vás!

Rýchly kontakt

HOTLINE: 0948 559 789

Zanechajte Kontakt a MY budeme kontaktovať Vás

ODBER NOVINIEK

Ak chcete byť pravidelne informovaní o novinkách zaregistrujte sa pre ich odber.

Sledujte nás na

Máme online 95 hostí