LEDeco solution, s.r.o. - dizajnové LED osvetlenie interiéru a exteriéru profesionálne Divízia FOSALI® - fibre optic solutions & lighting

Chinese_traditional Czech English German Russian Slovak
Kryštály a kryštálové nebo

Kryštály a kryštálové nebo

Hviezdne nebo doplníme o Swarovski kryštály rôznych výbrusov. Takto zabezpečíme maximálnu dramatičnosť efektu, nádherné tiene a najmä renomé značky Swarovski!

Hviezdne nebo

Hviezdne nebo

Hviezdne nebo, OptoUniverse

Krásny dekoračný efekt hviezdneho neba navrhneme tak, aby bol ozdobou interiéru a pýchou Vášho domu.

Osvetlenie kuchyne a kuchynskej linky

Osvetlenie kuchyne a kuchynskej linky

LEDeco - návrh osvetlenia interiéru od A-Z. Navrhneme a zladíme dispozičné a funkčné riešenie osvetlenia ako by to bolo pre nás samých...

Osvetlenie exteriéru pomocou LED technológie

Osvetlenie exteriéru pomocou LED technológie

Váš objekt nasvietime vhodne zvolenou farbou ako aj intenzitou svetla, vďaka čomu bude Vaša stavba maximálne ladiť s okolím.

Náladové osvetlenie wellness

Náladové osvetlenie wellness

Váš wellness je miestom relaxu a odpočinku. O toto sa postará vkusne navrhnuté podsvietenie a na mieru hviezdne nebo spolu s úspornými LED žiarovkami so špeciálnou optikou.

Vyzdvihnutie prvkov exteriéru pomocou LED technológie

Vyzdvihnutie prvkov exteriéru pomocou LED technológie

Exteriérové osvetlenie je dôležitým účelovým a efektným prvkom. Upútajte pozornosť ostatných a svoju nehnuteľnosť nasvieťte najmodernejšími technológiami!

Štýlové lustre vytvorené z optických vlákien

Štýlové lustre vytvorené z optických vlákien

Nejde len o dekoračný prvok. Lustre dokážu byť aj hlavným zdrojom svetla v miestnosti.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Kde som: LEDeco.sk » Katalógy

 

Artemide
Hl.sortiment: líder na trhu s unikátnymi dizajnami svietidiel pre architekturálne osvetlenie

Talianska spoločnosť Artemide patrí už viac ako 50 rokov vo svojom odbore medzi najlepšie na trhu. Pre Artemide navrhujú svietidlá najlepší dizajnéri, preto sú také nadčasové, moderné a vysoko funkčné.

Kolekcia tejto exkluzívnej značky tvorí kompletný sortiment svietidiel od stolných lámp, cez nástenné až po závesné svietidlá.

Artemide
 

Katalógy na stiahnutie:

 Katalóg Artemide ARCHITECTURAL

 

 

 


Josef Barthelme GmbH & Co KG je nemecká spoločnosť založená na tradičných a pevných základoch. Firma sa zaoberá LED riešeniami určenými najmä pre profesionálne využitie. Kvalitné produkty a·dlhoročné skúsenosti zaručujú zákazníkom profesionálny prístup, inovácie ako aj vývoj a výrobu nových produktov.

logo-barthelme

 

 

 

Profesionálne osvetľovacie produkty vyvíjané a vyrábané vo vlastných závodoch sa vyznačujú nemeckou precíznosťou, prepracovaním každého detailu, vysokou mierou inteligencie, nekompromisnou kvalitou a spoľahlivosťou.

 

Spoločnosť Barthelme ponúka:

LED technika:

· LED svetlá, PROFI LED pásy najrôznejších prevedení a výkonov, podlahové a pochôdzne svietidlá, exteriérové LED svetlá, nábytkové LED svietidlá, špeciálne LED žiarovky, LED SCOBy, LED čipy a moduly...

· systémové produktové riešenia - od koncoviek a úchytov až po inštalačné príslušenstvo, symetrické a asymetrické vymeniteľné optiky, chladiče...

· komplexné produktové portfólio napájacích zdrojov, stmievačov, DMX, DALI a 0 - 10V kontrolérov - všetko navrhnuté s dôrazom na kvalitu, spoľahlivosť, vnútornú inteligenciu a možnosť ďalšieho rozšírenia

· výskum, vývoj a výroba LED svietidiel a riadiacej techniky

Signalizačné svietidlá:

svietidlá všeobecného osvetlenia:
· svetelné zdroje určené pre pouličné signalizačné značenia
· žiarovky a príslušenstvo pre automobilový priemysel

Špeciálne technológie:

· CCFL elektroluminiscenčné svietiace fólie, pásy...

· optické vlákna pre dekoračné svetelné aplikácie

 

 

BPM Ligting
Hl.sortiment: 
BPM Lighting  
 

 

Katalógy na stiahnutie:

BPM Architectural lighting katalog

 

 


 

CJC SYSTEMS
Hl.sortiment: dizajnové vypínače nielen pre inteligentné systémy, krásne dizajny svietidiel spájajúce tradíciu s inovatívnymi technológiami.

CJC Systems je belgická spoločnosť, ktorá sa výhradne sústredí na výrobu a dizajn vysoko kvalitných vypínačov a inteligentných riadiacich panelov pre všetky svetelné aplikácie. Od jej vzniku v roku 1994 si vybudovala čestné miesto medzi architektmi, dizajnérmi a elektroinštalatérmi, pričom jej celosvetová sieť kvalitných distribútorov zabezpečuje zvyšujúci sa podiel na trhu s dizajnovými doplnkami osvetlenia.

logo-cjc
Katalog CJC Systems
 

 

alt

Ponuka vypínačov a svietidiel CJC Systems je naozaj široká:

- dizajnové vypínače v rôznych tvaroch a variáciách

- rozličné kombinácie zásuviek a vypínačov v jednom paneli

- luxusné povrchové úpravy ako napr. brúsený antikor či pozlátenie 24-karátovým zlatom

- klasické elektroinštalácie až po inteligentné systémy (Dali, Qbus, Creston)

- dizajnové svietidlá od renomovaných dizajnérov Pierre Daems, Serge & Robert Cornelissen a iní

 

cjc-systems-vypinace-cennik.pdf

cjc-systems-svietidla-cennik.pdf

 

 

Ďalšie katalógy:

 

Katalóg-CJC-svietidlá

 

 

 

 

 

COLOR STARS
Hl.sortiment: kvalitný LED sortiment a príslušenstvo pre tradičné i DMX osvetlenie

Spoločnosť bola založená v roku 2002 a je súčasťou skupiny ColorStars so sídlom v Irvine, CA, USA. Výskum, vývoj a výroba sa nachádza v meste Taipei v Taiwane. Color Stars je poprednou spoločnosťou v odbore LED osvetlenia. Ponúka sortiment zameraný na moderné, štýlové a netradičné osvetlenie interiérov a exteriérov.

logo-color-stars
 

 

 

 

Flash&DQ by LUG
Hl.sortiment: vysoko inovatívne a moderné funky LED osvetlenie určené pre tých, ktorí sa chcú odlíšiť

Kolekcia Flash & DQ je zásluhou niekoľkých inovatívnych dizajnérov špička ľadovca medzi modernými svietidlami. Spája unikátne a častokrát odvážne dizajny s kvalitnou LED technológiou, najmenšie detaily až po prepracovanosť funkčností (zo zapusteného svietidla výklopné atď.) a toto všetko vo výrazných farbách tejto doby - zelená, sýto červená. Tieto unikátne svietidlá sú priam ideálne pre komerčné objekty ako obchody, kaviarne či hotelové lobby.

 

Sme nesmierne radi, že vám môžeme predstaviť túto kolekciu moderných, trošku funky svietidiel!

Flash&DQ Katalog-Flash&DQ
 

Cenník na stiahnutie:

 FDQ-Cennik.pdf

 

 

 

iGuzzini Hl.sortiment: svetoznámy výrobca hliníkových svietidiel pre interiéry, fasády verejné aplikácie. Vždy s ohľadom na súčasné trendy a nádherný dizajn.

Spoločnosť iGuzzini bola založená v roku 1958. Je talianskym lídrom v oblasti technického a architektonického osvetlenia a patrí medzi popredné spoločnosti v Európe. Cieľom firmy nie je len výroba vysoko kvalitného osvetlenia, ale aj ponuka kvalitných riešení - osvetľovanie miestností, bytov, domov, firiem, múzeí a iných. Poslaním spoločnosti iGuzzini je štúdium svetla, jeho pochopenie a interpretácia spojená s architektúrou prostredníctvom priemyselného dizajnu. Za týmto účelom s iGuzzini spolupracovali niektorí z najslávnejších svetelných dizajnérov a architektov sveta ako Gio Ponti, Rodolfo Bonett, Renzo Piano, Game Aulenti a mnohí iní.

iGuzzini ponúka širokú škálu interiérového a exteriérového osvetlenia.

 

iGuzzini

 

ITRE
Hl.sortiment: dizajnové lustre, architekturálne svietidlá - kompletná kolekcia svietidiel na vysokej dizajnovej a kvalitatívnej úrovni 

Dizajnové svietidlá renomovanej značky ITRE sú známe svojimi originálnymi a kreatívnymi dizajnami, pestrými farbami ako aj tradičným remeselníctvom, ktoré stojí za vznikom výberového skla "Murano" - základ tých najexkluzívnejších svietidiel.

 

ITRE je už dlhé roky jednotkou na trhu talianskych dizajnových svietidiel, ktorá sa vyznačuje prvotriedným výberom svietidiel pre široké použitie, vychýrenou talianskou kvalitou a samozrejme výborným menom. Výber svietidiel je naozaj široký - architekturálne svietidlá, stojanové lampy, zápustné svietidlá či dizajnové závesné lustre. Najhorúcejšie novinky na trhu sú stojanové lampy, skladacie lampičky či modulárna stojanová lampa, ktorá je hitom sezóny! Za novými dizajnami stoja mená ako A. Basaglia a N. Rota Nodari, Karim Rashid, Valerio Cornetti, Kostas Syrtariotis a taktiež Perry Alan King a Santiago Miranda.

 

Elegantne vyhotovené svietidlá ITRE vkusným spôsobom dopĺňajú navrhnuté architekturálne zostavy a zariadenie interiérov, čím dodajú dizajnový nádych akémukoľvek projektu osvetlenia.

 

 

LED Linear
Hl. sortiment: LED pásy a svietidlá pre najnáročnejšie projekty

LED Linear vyvíja a vyrába prvotriedne LED svietidlá pre technicky najnáročnejšie vnútorné i vonkajšie použitie.

Držiteľ niekoľkých ocenení za inovatívnosť a vysokú kvalitu vyvíjaných produktov. Spoločnosť LED Linear určuje štandardy v osvetlení.

 

Katalógy na stiahnutie:

 

 

LEDeco solution
Hl.sortiment: LED pásy s prúdovými drivermi, výroba a vývoj vlastných osvetľovacích prvkov

Spoločnosť LEDeco solution sa zaoberá návrhom, dizajnom a realizáciou osvetlenia interiérov a exteriérov pomocou špičkovej technológie LED a optických vlákien.

 

Sme výhradným dovozcom vysoko kvalitnej LED technológie na našom trhu ako aj výrobca vlastných originálnych dizajnov svietidiel na báze optických vlákien.

 

Všetky výrobky s naším logom sú našej výroby, dizajnu a vývoja a nesú značku kvality a dobrého mena.

 
 

Kryštálové hviezdne nebo - spojením unikátnej LED technológie a renomovanej značky kryštálov Swarovski budete vlastniť dizajnový, prestížny a originálny kúsok. Umiestnenie kryštálov, ich hustota, kombinácia farieb a tvarov, či povrchová úprava kryštálového neba sa dá zrealizovať na základe požiadaviek zákazníka.

LEDeco solution ako· jedna z mála spoločností na Slovensku sa zaoberá vývojom a inováciou LED produktov, ktoré nie sú bežne dostupné na našom trhu. Posúvame štandardy v osvetľovaní stále dopredu, čím sme sa stali lídrami v zákazkovom riešení osvetlenia na mieru. Vďaka prúdovým driverom sme vylepšili kvalitu klasických LED pásov a prispeli tak ku zdvihnutiu kvality osvetľovania na česko-slovenskom trhu. Navrhujeme a realizujeme osvetlenie, ktoré nenájdete nikde inde. Originalita a exkluzivita hrajú hlavnú rolu pri návrhu osvetlenia. Len vďaka nám môžete vlastniť tieto dizajnové kúsky, ktoré pre Vás vyhotovíme na mieru:

OptoAVATAR - dizajnový luster, doplnený o trblietavé optické vlákna s bočným vyžarovaním. Dĺžka a hrúbka vlákien sa dá upraviť podľa požiadaviek zákazníka a je možnosť doplniť ich o ozdobné kryštáliky.

OptoTEX - dekoračná tkanina z optických vlákien určená na tvorbu tých najúžasnejších svetelných a 3D efektov. Tkaninu možno ohýbať, krčiť, šponovať, skladať a tým má prakticky neomedzené možnosti použitia.

OptoDESK - nábytok doplnený o dekoračné osvetlenie na báze optických vlákien, ktoré sú integrované priamo do nábytku.

OptoIMPRES - tento unikátny produkt vďaka dokonalému spojeniu umenia a osvetlenia zaujme na prvý pohľad. Tento umelecký a dekoračný produkt neobsahuje žiadny viditeľný rám, preto pôsobí moderne a masívne, pričom akoby vystupoval zo steny. Na požiadanie zákazníka je možné vytvoriť akýkoľvek rozmer, tvar či iné.

 

 

Leucos
Hl.sortiment:

Spoločnosť bola založená v roku 1962. Ponúka kombináciu modernej techniky a tradičného Muránskeho skla. Leucos predstavuje rad špeciálnych produktov, vrátane nástenných, stolových a stojacich lámp.

Osvetlenie Leucos sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania, pretože kladie dôraz na ručné práce.

Leucos
 

Katalógy na stiahnutie:

 

 

 

LUG
Hl.sortiment: vysoko inovatívne a moderné funky LED osvetlenie určené pre tých, ktorí sa chcú odlíšiť
lug-logo Katalog-LUG-LED-2012
 

Cenník na stiahnutie:

 MOC-LUG-LED

 

 

Luxit
Hl.sortiment:

Spoločnosť Luxit začala pôvodne pôsobiť v roku 1967 pod názvom Luxo Italiano, ako talianska pobočka nórskej spoločnosti Luxo. Táto značka vytvára svietidlá, ktoré sa vyznačujú elegantným a atraktívnym dizajnom v kombinácii s vyspelou technológiou.

Značka Luxit ponúka vkusné a moderné osvetlenie vhodné do modernej domácnosti.

Luxit
 

Katalógy na stiahnutie:

  LUXIT-2011.pdf

 

 

MEAN WELL
Hl.sortiment: Svetová jednotka na trhu s napájacími zdrojmi so SELV a iným kvalitným príslušenstvom.

Spoločnosť MEAN WELL bola založená v roku 1982 a v roku 1994 získala certifikát ISO-9001. Je popredným výrobcom napájacích zdrojov AC/DC, DC/DC, DC/AC, batérií a nabíjačiek. MEAN WELL napájacie zdroje sú široko používané pre verejné, architektonické, dekoratívne, vnútorné, divadelné a iné osvetlenie. Pre svoju robustnú konštrukciu s vysokou úrovňou ochrany proti prachu a vlhkosti je vhodný pre všetky typy vnútorných a vonkajších inštalácií LED produktov.

logo-mw
 

 

 

 

MURANO DUE
Hl.sortiment: ručná výroba sklených svietidiel, nadčasové dizajny. 

Murano Due svojou tvorbou nadväzuje na talianske tradície sklárskeho remesla a spája klasickú eleganciu s modernou technológiou. Rafinovaný dizajn a kvalitné materiály sú silnými stránkami tejto značky.

Murano Due prináša širokú škálu osvetlenia a príslušenstva pre Váš domov.

 

 

 

 

Prisma
Hl.sortiment:
Spoločnosť Prisma bola založená v roku 1978. Vďaka stálej kvalite výrobkov a špičkovej technológie výroby skla, získala celosvetovú reputáciu ako výrobca moderného architektonického osvetlenia. Cieľom spoločnosti je vyrábať výrobky s trvalým sledovaním kvality, a tým udržať európske normy, ktoré sú ich zárukou. Spoločnosť Prisma je držiteľom certifikátu ISO-9001.
Prisma
 

Katalógy na stiahnutie:

 

 

 

ROBUS
Hl.sortiment: jednoduchosť dizajnov a maximálna funkčnosť osvetlenia, až 10-ročná záruka na niektoré svietidlá!

ROBUS® je brand značka pre produktový rad írskej spoločnosti LED Group, zaoberajúca sa komplexnými riešeniami osvetlenia pre hotely, penzióny ako aj ďalšie časti interiéru, exteriéru. Založená bola v·roku 1984 pánom Michaelom Sleinom a dodnes má veľký vplyv na LED priemysel po celom svete.

logo-robus

 

LED Group / ROBUS má certifikát kvality podľa ISO 9001:2000, ktorý zabezpečuje zákazníkom kvalitné produkty a služby.
Motto "We always do, what we say we will do" (Robíme to, čo sľúbime) vypovedá o spoľahlivosti, zodpovednosti a kvalite.

Ako jeden z mála výrobcov na svete ROBUS ponúka nielen záruku na 2 roky, ale dokonca aj 3, 5 či až 10 rokov pre vybrané špičkové produkty.

Zamestnáva viac ako 300 ľudí po celom svete, pričom v Írsku má firma prezentačné štúdiá, vedenie spoločnosti a centrálny sklad s rozlohou 9000m2, kapacitou 25 000 paliet s celkovým portfóliom cez 1000 produktov, distribuovaných po celom svete.

Od roku 2008 sme nadviazali veľmi úspešnú spoluprácu a naša firma LEDeco solution, s.r.o. je výhradný distribútor LED Group / ROBUS pre SR.

Cenník:

 Robus-cennik.pdf

 

 

 

SWAROVSKI
Hl.sortiment: výrobca unikátnych osvetľovacích sústav použitím kryštálov s dlhoročnym renomé na špičkovej úrovni.

Spoločnosť Swarovski založená v roku 1911 Danielom Svárovským je popredným výrobcom šperkov. Málokto ju však pozná aj ako výrobcu dizajnových interiérových svietidiel. Práve toto odvetvie prenieslo spoločnosť zo sféry klenotníctva do sféry dizajnového osvetlenia.

logo-swarovski
 

Ponuka svietidiel je široká a obsahuje nielen klasické svietidlá, ale aj dizajnové svietidlá s kryštálovým výbrusom, ktoré vytvárajú na stenách a stropoch nádherné svetelné efekty. Všetky tieto svietidlá obsahujú kryštálový výbrus od spoločnosti Swarovski.

 

Novinky 2013:

SWAROVSKI TABLE LAMPS 2013

SWAROVSKI LIGHTING SELECTION 2013

SWAROVSKI ARCHITECTURAL SOLUTIONS 2013

 

Vetri-d-Arte
Hl.sortiment:

The Gallery Vetri d'Arte je renomovaná spoločnosť spojená s Muránskou sklárskou tradíciou, ktorá šikovne rozvíja pôvodné tajomstvo tohto remesla a neustále navrhuje nové projekty.

The Gallery Vetri d'Arte ponúka unikátne elegantné lampy zo skla s nádychom starožitnosti.

Vetri-d-Arte
 

Katalógy na stiahnutie:

 

 

 

XAL
Hl.sortiment: svietidlá určené pre funkčné a profesionálne vyzerajúce osvetlenie svetového formátu.

Spoločnosť XAL sídli v rakúskom Grazi. Bola založená v roku 1989 Andreasom a Claudiou Hierzer. Od tej doby je XAL globálnou spoločnosťou, ktorá vyrába osvetľovacie systémy pre obchody, kancelárie, hotely a mnohé ďalšie.

Podstata spoločnosti spočíva v estetickom a funkčnom riešení osvetlenia, ktoré môže byť perfektne integrované do všetkých druhov vnútorných i vonkajších priestorov.

XAL  
 

Katalógy na stiahnutie:

 

 

 

Zavaluce
Hl.sortiment: svietidlá určené pre funkčné a profesionálne vyzerajúce osvetlenie svetového formátu.
Zavaluce
 

Katalógy na stiahnutie:

 

 

Spolupracujeme

Interiérový dizajn:

Štúdio Benar

www.benar.sk

Vana's Design - kreatívne interiéry

http://www.vanasdesign.sk/ 

STAMA plus s.r.o. - Jozef Haráni

www.stamaplus.sk

BD Design Studio - Ing. Belica

www.bddesignstudio.eu

JK Deco s.r.o. - Jana Kadlicová

www.jkdeco.eu

Štúdio Štýl

www.studio-styl.sk

NTJ, s.r.o.

Alfa Education - škola dizajnu

www.alfaedu.sk

 

Výroba atypického nábytku:

Interiero s.r.o.

www.interiero.eu

S-studio Koryna - kuchynské štúdio

www.koryna.sk

Interlinka

 

Architekti:

Arch. Banášová

Ing. arch. Moravčík

Arch. Iliev

Arch. Viliam Chlebo

 

Mozaiky, kachličky, kúpeĺne :

Vest

www.vest.sk

ADEX - mozaikové štúdio

www.mozaiky.sk

 

Bazény, sauny :

Iglu - Sauny a bazény

www.iglu-sauny.sk

Sauny Patrik 7

www.saunypatrik7.sk

 

Elektromontéri/audio-vizual:

Gondas

Schvarcz, s.r.o.

ELMIPA

AUDIOSAN

Branislav Grígeľ - El. servis

INTERIÉR IV3T

http://www.interierivt3.sk/

AQUATERM

http://www.aquaterm.sk/

 

Opracovanie skla:

DoMoGLASS

www.domoglass.sk

 

Vizualizácie / virtuálne prehliadky:

RENDER SYSTEM Studio

www.rendersystem.eu 

 

Distribútor pre ČR:

SPECTRUM plus CZ s.r.o.

http://www.svitidla-osvetleni.cz/

 

Podľa výrobcov

Rýchly kontakt

HOTLINE: 0948 559 789

Zanechajte Kontakt a MY budeme kontaktovať Vás

Novinky na 1page

Moderný interiér v Martine

Moderný interiér v Martine

Projekt: Moderný interiér rodinného domu v Martine Druh: Luxusné svietidlo INFINITO z k... Čítaj ďalej...

Líniové osvetlenie rodinného domu v Košiciach

Líniové osvetlenie rodinného domu v Košiciach

Projekt: Líniové osvetlenie novostavby v Košiciach Druh: líniové osvetlenie, podsviet... Čítaj ďalej...

Čarovné svietidlo Infinito z unikátnej kolekcie FOSALI

Čarovné svietidlo Infinito z unikátnej kolekcie FO…

Čarovné INFINITO z exkluzívnej kolekcie FOSALI® LUXUS, ŠTÝL, ORIGINALITA! Pre... Čítaj ďalej...

Osvetlenie kaviarne Dominant Cafe v Liptovskom Mikuláši

Osvetlenie kaviarne Dominant Cafe v Liptovskom Mik…

Projekt: Dekoračné a funkčné osvetlenie kaviarne Druh: líniové osvetlenie, podsvieten... Čítaj ďalej...

ODBER NOVINIEK

Ak chcete byť pravidelne informovaní o novinkách zaregistrujte sa pre ich odber.

Sledujte nás na

Máme online 41 hostí