LEDeco solution, s.r.o. - dizajnové LED osvetlenie interiéru a exteriéru profesionálne Divízia FOSALI® - fibre optic solutions & lighting

Chinese_traditional Czech English German Russian Slovak
Osvetlenie exteriéru pomocou LED technológie

Osvetlenie exteriéru pomocou LED technológie

Váš objekt nasvietime vhodne zvolenou farbou ako aj intenzitou svetla, vďaka čomu bude Vaša stavba maximálne ladiť s okolím.

Hviezdne nebo

Hviezdne nebo

Hviezdne nebo, OptoUniverse

Krásny dekoračný efekt hviezdneho neba navrhneme tak, aby bol ozdobou interiéru a pýchou Vášho domu.

Kryštály a kryštálové nebo

Kryštály a kryštálové nebo

Hviezdne nebo doplníme o Swarovski kryštály rôznych výbrusov. Takto zabezpečíme maximálnu dramatičnosť efektu, nádherné tiene a najmä renomé značky Swarovski!

Štýlové lustre vytvorené z optických vlákien

Štýlové lustre vytvorené z optických vlákien

Nejde len o dekoračný prvok. Lustre dokážu byť aj hlavným zdrojom svetla v miestnosti.

Vyzdvihnutie prvkov exteriéru pomocou LED technológie

Vyzdvihnutie prvkov exteriéru pomocou LED technológie

Exteriérové osvetlenie je dôležitým účelovým a efektným prvkom. Upútajte pozornosť ostatných a svoju nehnuteľnosť nasvieťte najmodernejšími technológiami!

Náladové osvetlenie wellness

Náladové osvetlenie wellness

Váš wellness je miestom relaxu a odpočinku. O toto sa postará vkusne navrhnuté podsvietenie a na mieru hviezdne nebo spolu s úspornými LED žiarovkami so špeciálnou optikou.

Osvetlenie kuchyne a kuchynskej linky

Osvetlenie kuchyne a kuchynskej linky

LEDeco - návrh osvetlenia interiéru od A-Z. Navrhneme a zladíme dispozičné a funkčné riešenie osvetlenia ako by to bolo pre nás samých...

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Kde som: LEDeco.sk » Novinky/FAQ » Projekty » Napísali o nás » LEDeco blog

LEDeco blog Hlavný

Sociálne siete a firemný blog LEDeco solution

 

Novinky

Na našich stránkach vás už dlhšie informujeme o najnovších projektoch prostredníctvom sekcie "novinky", o výzvach, s ktorými sme sa počas týchto projektov stretli, ich úspešnom vyriešení, použitých produktoch, ako aj atypických riešeniach, ktoré nám táto úžasná technológia LED umožnila. Veríme, že práve tieto novinky vám pomohli odpútať sa od zaužívaných spôsobov osvetľovania a "otvoriť sa" novým, kreatívnym riešeniam osvetlenia vašej domácnosti či komerčného objektu.

Facebook

Najhorúcejšie novinky či udalosti vám pravidelne prinášame prostredníctvom nášho facebook profilu. Doposiaľ sme vám predstavili rôzne novinky zo sveta osvetľovacích technológií, informovali vás o uverejnení našich článkov na partnerských portáloch ako Mojdom.sk či Asb.sk, alebo o pripravovaných akciách a zmenách, ktoré plánujeme. Náš profil vás pravidelne "zásobuje" množstvom fotiek z našich oficiálnych prezentácií, projektov s odľahčenými textami a najnovšími nápadmi. Staňte sa aj vy fanúšikom LEDeco na našom Facebook profile.

YouTube

Našie produkty, realizácie a rozmanitosť služieb môžete "ochutnať" formou rôznych videí v HD kvalite a ktoré nájdete na našom oficiálnom profile YouTube. Videá reálne a interaktívne zobrazujú rôzne výrobky a svietidlá, ktoré sme vyvinuli od hviezdneho neba, cez firemné logo čisto z optických vlákien až po zábavné video porovnávajúce svietivosť LED a halogénovej žiarovky.

Blog

Novinku, ktorú by sme vám chceli dnes predstaviť, je náš oficiálny blog osvetlenie-ledeco.blogspot.com. Tento blog sme nedávno založili za účelom informovania širšej verejnosti o neobmedzených možnostiach LED, pretože chceme, aby každý vedel, aké úžasné efekty je možné dosiahnuť vďaka tejto úspornej technológii! V našich príspevkoch sa zaoberáme nielen výhodami LED ako ostatní predajcovia - my si uvedomuje aj nedostatky LED a hlavne ich pred vami neskrývame! Na týchto stránkach sa dočítate pravdy o LED, ktoré vám v konečnom dôsledku pomôžu s výberom správneho osvetlenia - dovoľte nám byť pri tom!

 

Z úplne iného súdku - hviezdne-nebo.blogspot.com vám priblíži jeden z našich unikátnych produktov "hviezdne nebo". Tento výraz sa postupne rozširuje a stáva sa jedným z najvyhľadávanejších dekoračných efektov zníženého podhľadu v domácnostiach ako aj v komerčných priestoroch či saunách. A práve preto sme sa rozhodli venovať mu vlastné stránky. Hviezdne nebo je veľmi komplexná záležitosť a len pekne vyhotovené nebo s vhodne zvolenou farbou, intenzitou svietenia a najmä technikou sa stane lukratívnym doplnkom interiéru. Postupne vás budeme informovať o rôznych možnostiach vyhotovenia stropu, technických možnostiach, inteligentných animačných efektoch ako aj o "nástrahách", s ktorými denno-denne bojujeme či "inside" tipoch priamo od našich špecialistov na LED technológiu.

Sledujte nás na

Rýchly kontakt

HOTLINE: 0948 559 789

Zanechajte Kontakt a MY budeme kontaktovať Vás

Napísali o nás

Napísali o nás
Napísali o nás
LEDeco blog

Novinky-Udalosti

Moderný interiér v Martine

Moderný interiér v Martine

Projekt: Moderný interiér rodinného domu v Martine Druh: Luxusné svietidlo INFINITO z k... Čítaj ďalej...

Líniové osvetlenie rodinného domu v Košiciach

Líniové osvetlenie rodinného domu v Košiciach

Projekt: Líniové osvetlenie novostavby v Košiciach Druh: líniové osvetlenie, podsviet... Čítaj ďalej...

Čarovné svietidlo Infinito z unikátnej kolekcie FOSALI

Čarovné svietidlo Infinito z unikátnej kolekcie FO…

Čarovné INFINITO z exkluzívnej kolekcie FOSALI® LUXUS, ŠTÝL, ORIGINALITA! Pre... Čítaj ďalej...

Osvetlenie kaviarne Dominant Cafe v Liptovskom Mikuláši

Osvetlenie kaviarne Dominant Cafe v Liptovskom Mik…

Projekt: Dekoračné a funkčné osvetlenie kaviarne Druh: líniové osvetlenie, podsvieten... Čítaj ďalej...

ODBER NOVINIEK

Ak chcete byť pravidelne informovaní o novinkách zaregistrujte sa pre ich odber.

Máme online 65 hostí