LEDeco solution, s.r.o. - dizajnové LED osvetlenie interiéru a exteriéru profesionálne Divízia FOSALI® - fibre optic solutions & lighting

Chinese_traditional Czech English German Russian Slovak
Kde som: LEDeco.sk

LEDeco blog Hlavný

Sociálne siete a firemný blog LEDeco solution

 

Novinky

Na našich stránkach vás už dlhšie informujeme o najnovších projektoch prostredníctvom sekcie "novinky", o výzvach, s ktorými sme sa počas týchto projektov stretli, ich úspešnom vyriešení, použitých produktoch, ako aj atypických riešeniach, ktoré nám táto úžasná technológia LED umožnila. Veríme, že práve tieto novinky vám pomohli odpútať sa od zaužívaných spôsobov osvetľovania a "otvoriť sa" novým, kreatívnym riešeniam osvetlenia vašej domácnosti či komerčného objektu.

Facebook

Najhorúcejšie novinky či udalosti vám pravidelne prinášame prostredníctvom nášho facebook profilu. Doposiaľ sme vám predstavili rôzne novinky zo sveta osvetľovacích technológií, informovali vás o uverejnení našich článkov na partnerských portáloch ako Mojdom.sk či Asb.sk, alebo o pripravovaných akciách a zmenách, ktoré plánujeme. Náš profil vás pravidelne "zásobuje" množstvom fotiek z našich oficiálnych prezentácií, projektov s odľahčenými textami a najnovšími nápadmi. Staňte sa aj vy fanúšikom LEDeco na našom Facebook profile.

YouTube

Našie produkty, realizácie a rozmanitosť služieb môžete "ochutnať" formou rôznych videí v HD kvalite a ktoré nájdete na našom oficiálnom profile YouTube. Videá reálne a interaktívne zobrazujú rôzne výrobky a svietidlá, ktoré sme vyvinuli od hviezdneho neba, cez firemné logo čisto z optických vlákien až po zábavné video porovnávajúce svietivosť LED a halogénovej žiarovky.

Blog

Novinku, ktorú by sme vám chceli dnes predstaviť, je náš oficiálny blog osvetlenie-ledeco.blogspot.com. Tento blog sme nedávno založili za účelom informovania širšej verejnosti o neobmedzených možnostiach LED, pretože chceme, aby každý vedel, aké úžasné efekty je možné dosiahnuť vďaka tejto úspornej technológii! V našich príspevkoch sa zaoberáme nielen výhodami LED ako ostatní predajcovia - my si uvedomuje aj nedostatky LED a hlavne ich pred vami neskrývame! Na týchto stránkach sa dočítate pravdy o LED, ktoré vám v konečnom dôsledku pomôžu s výberom správneho osvetlenia - dovoľte nám byť pri tom!

 

Z úplne iného súdku - hviezdne-nebo.blogspot.com vám priblíži jeden z našich unikátnych produktov "hviezdne nebo". Tento výraz sa postupne rozširuje a stáva sa jedným z najvyhľadávanejších dekoračných efektov zníženého podhľadu v domácnostiach ako aj v komerčných priestoroch či saunách. A práve preto sme sa rozhodli venovať mu vlastné stránky. Hviezdne nebo je veľmi komplexná záležitosť a len pekne vyhotovené nebo s vhodne zvolenou farbou, intenzitou svietenia a najmä technikou sa stane lukratívnym doplnkom interiéru. Postupne vás budeme informovať o rôznych možnostiach vyhotovenia stropu, technických možnostiach, inteligentných animačných efektoch ako aj o "nástrahách", s ktorými denno-denne bojujeme či "inside" tipoch priamo od našich špecialistov na LED technológiu.