O nás‎ > ‎Kariéra‎ > ‎

Aktuálne voľné pozície

Žiadny deň nie je rovnaký, neustále inovujeme, navrhujeme najmodernejšie riešenia a inšpirujeme všetkých okolo nás vrátane seba. Veríme v profesionálny prístup, spokojnosť zákazníkov, zamestnancov a tímovú prácu. A to všetko s cieľom spoločného úspechu. Nerozlišujeme či si muž alebo žena, či máš titul alebo nemáš žiadne skúsenosti. Základom je chcieť sa učiť, ťahať na bránku, sledovať spoločný cieľ a reprezentovať našu filozofiu. Ak sa teda cítiš na rovnakej vlnovej dĺžke, neposielaj nám len tak svoje CV, ale napíš aspoň pár viet o sebe a prečo chceš byť našou súčasťou.

Naše pozície veľmi radi rozšírime o ďalších šikovných kolegov v týchto oblastiach:

1. Správca IT, serveru, implementácia Cloud riešení do firmy

Si kreatívny a samostatný? Dokážeš vyvinúť a implementovať nové riešenia do rozvíjajúcej sa firmy a nastaviť vysokoefektívne pracovné prostredie?

Tvojou náplň práce bude:

- Inštalácia HW aj SW : Blade server, presun firemnej štruktúry na prácu cez RDP, implementácia Zero clientov, obmedzenie práv na serveri, nastaviť SW a tunning pre čo najlepší výkon a údržba.
- Cloud (Google) uz síce je implementovaný, len ho je škoda neposunúť na vyššiu úroveň (Google apps for bussines je gigantický svet plný neskutočných možností rozšírenií funkcií, synchronizácie, efektívnej práce v cloude, kolaboratívneho fungovania s obrovským dopadom)
- vývoj atypických funkcií pre vnutrofiremné prostredie, skriptov, Android aplikácie (Appinventor), napr. výroby, dochádzky,
- koordinácia webmastera pre potreby inteligentného nasadenia firemnej databázy na web (synchronizácia produktov, OBJ,CP, docs)
- hľadanie a implementácia nových programov pre efektívnejšiu prácu (zjednotenie dat, informacii...)

2. R&D Mikroelektronik, Elektrotechnik, Vývoj produktov

Máš cit pre detail? V klasickej zabehnutej rutine sú tvoje schopnosti nevyužité? 

U nás je práce viac než, je zdravé :
-Testovanie existujucej elektroniky
- Vývoj vlastných obvodov, konštrukcia špecifických výrobkov
-Programovanie mikrokontrolérov, prípadne špecifických arduino WIFI modulov, ku ktorým je možné veľmi rýchlo vyvíjať aplikácie, napr. v cloud prostredí

Možnosti sú neobmedzené! Nápady, riešenia a produkty sú nadčasové a inovácie sú naším základným hybným motorom. 

3. Kovoobrábač / Sústružník / CNC operátor 


Do dynamického prostredia výroby hľadáme samostatného a kreatívneho pracovníka so znalosťami sústruženia a kovoobrábania, ktorý vie robiť aj za klasickým hrotovým sústruhom (ak treba urobiť prototyp pri vývoji nových produktov), no chce a vie rozšíriť svoje znalosti o CNC automatické obrábanie a iné techniky. Po potvrdení vhodnosti prototypu na manuálnom sústruhu sa spusťa malá séria na CNC (pracovník by teda mal zadefinovat CNC program a zorganizovať materiál, nástroje pre CNC frézu, CNC sústruh či ploter, laser a spustiť výrobu série výrobkov. Uprednostňujeme kreatívny a samostatný prístup, schopnosti ako manager/team-leader, konštrukčné znalosti s rôznymi inými materiálmi, vylepšovanie pracovného prostredia a postupov sú vítane.

4. Projektový manažér

Si komunikatívny? Vieš čo je time-manažmenť a máš organizačné schopnosti? Tak táto pozícia je stvorená ako pre teba!

Medzi tvojimi každodennými činnosťami bude:
Komunikácia s existujúcimi ako aj potencionálnymi klientami. Riadenie dlhodobých projektov od ich samotného začiatku už od fázy návrhu, nacenenia ako aj schválenia cenovej ponuky až po realizáciu osvetlenia a manažovanie všetkých fáz montáže. Výsledkom bude vhodne navrhnuté osvetlenie, zvolená technika ako aj včasné zrealizovanie inštalácie priamo u klienta a jeho spokojnosť s celým priebehom. 
 

5. Obchodný zástupca

Miluješ prácu s ľuďmi? Si aktívny a komunikatívny s časovou flexibilitou? 

Do nášho obchodno-predajného tímu hľadáme obchodných zástupcov pre aktívne kontaktovanie potenciálnych obchodných partnerov a koncových klientov na celom území Slovenskej republiky ako aj v Čechách. 
Tvojou hlavnou náplňou bude aktívne vyhľadávanie a komunikácia s novými zákazníkmi, nadviazanie spolupráce s maloobchodnými predajňami a starostlivosť o nových obchodných partnerov. 

6. Svetelný konzultant

Náplň práce:
Čaká ťa každodenná komunikácia s našimi odberateľmi, klientmi, a obchodnými partnermi, návrhy osvetlenia súkromných ako aj komerčných objektov. Spracovanie cenových ponúk, správa internej databázy, administravína podpora a aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

7. Copywriter a správca kampaní sociálnych sietí

Píšem, píšeš, píšeme! Máš prehľad o technických novinkách a aktívne prispievaš na blogy alebo publikuješ? 

Hľadáme externého kolegu na marketingové oddelenie. Zaujali ťa naše publikované články, a vedel by si ich posunúť o level vyššie?
Píšeme články z rôznych oblastí a diania firmy - realizácie, produktové novinky či uverejňovanie článkov do odborných magazínov na tému LED osvetlenia a optických vlákien. Ak sú ti tieto témy blízke neváhaj a zašli nám tvoje uverejnené/publikované texty resp. portfólio. 


8. Technik na vývoj svietidiel a svetelných realizácií

Náplň práce:

Návrh a vývoj nových, neštandardných produktov a rôznych svetelných efektov na báze LED a optických vlákien
Zabezpečovanie materiálov a výroba prototypov atypických produktov a svietidiel
Občasné výjazdy pre potreby elektroinštalácie, zapájanie zariadení a programovanie inteligentných kontrolérov (najmä 12V/24V zariadení)

Na výkon tejto práce nepožadujeme žiadne špecifické vzdelanie, avšak musíte splniť minimálne 5 zo 6 následujúcich kritérií:
Ttechnická zručnosť a znalosť technických postupov pri výrobe a opracovávaní: sadrokartón, drevo, sklo, kov, plasty atď.

Zmysel pre detail, estetické a dizajnové cítenie
Schopnosť vylepšovať a predvídať možné budúce problémy a kroky pri vývoji nových produktov
Technické kreslenie - základy
Samostatnosť a kreatívny prístup
Profesionálne vystupovanie a reprezentácia spoločnosti na projektových realizáciách


Ak si myslíte, že práca v LEDeco solution, s.r.o. Ťa bude napĺňať a veríš, že nám máš čo ponúknuť, neváhaj a kontaktuj nás! Viac informácií o pracovných ponukách Ti poskytneme aj na telefónnom čísle +421/ 918 999 789.  Nezabudni zaslať svoj životopis spolu s motivačným listom na naše personálne oddelenie hr@ledeco.sk


Tešíme sa na Teba :-)
Comments