O nás‎ > ‎

Služby

Naša spoločnosť poskytuje nadštandardné služby v rámci projektov alebo riešenia atypického osvetlenia

ÚPRAVA POVCHU MATERIÁLOV

Veľmi častou dopytovanou službou je úprava povrchu materiálov, hlavne pre vizuálne zjednotenie jendotlivých výrobkov, či odlišnosť od štandardných farebných variant, ktoré sú bežne dostupné alebo pre pocit mať niečo uplné atypické a luxusné ako sú svietidlá pozlátené s 24-karátovým zlatom.

Poskytujeme tieto služby povrchovej úpravy pre naše produkty ako aj prinesené:
 • Práškové farbenie - iba materiály, ktoré vydržia teplotu 200C po dobu 20min. 
 • Galvanické pokovenie: nikel, čierny nikel, mosadz, meď, 24-karátové zlato
 • Lakovanie: chrómový či žlto-zlatý povrch

Pomocou galvanického pokovovania alebo práškovaním je možné povrch upraviť v do presného odtieňa zo vzorkovníka farieb RAL. Farby štandardne dostupné skladom máme Dopravná biela RAL 9016 a Dopravná čierna 9017.  Štandarne máme dostupné aj práškové farby skladom v prevedení leská biela, matná čierna, štrukturovaná čierna. 

V našej spoločnosti nie je problém povrchovo upraviť  pomocou práškových farieb aj malé objemy už do 5 pracovných dní.  

NÁVRH DOSIEK PLOŠNÝCH SPOJOV

Návrh DPS patrí ku fundamentálnemu rozvíjaniu nášho portfólia, zlepšovaniu produktov, uľahčenie ich inštalácie, či zlepšovanie už zabehaných riešení.

Príkladom môžu slúžiť neustále sa vyvíjajúce LED pásy MASTER, kolekcia nekonečných pásov LONGRUN či vlastná kolekcia svietidiel FOSALI, ktoré využívajú neustále inovované poznatky a zlepšenia v oblasti optotechniky a LED iluminátorov, atď. 

NÁVRH LOGIKY S MIKROPROCESORMI

Mikroproceserové jednotky využívame neustále meniace sa a inovujúce sa požiadavky zákazníkov na jednoúčelové neštandardné procesy či rôzne automatizované ochrany systémov.

Použitím mikroprocesorov je možné systematizovať a definovať rôzne podmienky reálneho sveta snímané rôznymi čidlami alebo senzormi do rôznych svetelných scén, ochrany majetku a systémov, atď, všade tam, kde komplexný nadradený systém je pridrahý a priveľký na potrebný rozsah.

NÁVRH MECHANICKEJ KONŠTRUKCIE

Máte inštaláciu alebo projekt, kde potrebujete navrhnúť, vyvinúť, otestovať a dodať rôzne neštandardné kovové, mechanické konštrukcie či interiérové riešenia, alebo integrovať osvetlenie do povrchov a materiálov, o ktorých všetci hovoria, že:
- to sa NEdá
- také NIEje , NEexistuje
- to bude problém
...atď....veď to poznáte :-)
. . . tak nás neváhajte kontaktovať na ledeco@ledeco.sk u nás sa to na 99,99 % DÁ zrealizovať.

VÝVOJ ELEKTRONIKY

Od samotného počiatku nášho vzniku sme sa sústredili na to v čom sme dobrí. Vypočuť si zákazníka a jeho potreby, porozumieť im, usmerniť ho na technicky správne riešenie, a následne odkonzultovať či skoordinovať dalšie okolnosti či profesie, atď. Naše odborné znalosti tu však nekončia, vieme zabezpečiť výrobu kompletného riešenie vrátane vývoja elektroniky na mieru, komplexné otestovanie, prototypizáciu 1ks alebo výrobu celej série, až po komplexnú inštaláciu na kľúč priamo u zákazníka. 

PROTOTYPIZÁCIA ATYPOV A VÝROBKY NA MIERU


Prototypizácia u nás prebieha na niekoľkých úrovniach a procesoch :
 • spracovanie požiadavky
 • nájdenie najlepšieho riešenia pre zákazníka
 • odkonzultovanie možností s klientom
 • koordinácia požiadavky s výrobou a technológiami.
 • návrh v 2D autocad
 • návrh 3D modelu 
 • vytlacenie 3D modelu na 3D tlačiarni pre odprezentovanie riešenia klientovi alebo fyzické vyhotovenie, vypálenie na laseri, atď.
 • konzultácia s montážno - výrobným oddelením a následne prípadné úpravy.

Comments