O nás‎ > ‎

Spolupráca

Pre čo najlepší efekt a komfort Vášho osvetlenia ako aj vaše a tým aj naše vysoké nároky a rôznorodé požiadavky od vás, našich klientov, spolupracujeme s profesistami z rôznych odborov. Úzko spolupracujeme s dizajnovými štúdiami, architektonickými ateliérmi, elektromontážnymi firmami či sadrokartonistami a rôznymi inými profesiami.


Ako silná spoločnosť s celoslovenskými ako aj medzinárodnými aktivitami si uvedomujeme skutočnosť, že pre úspešný biznis je veľmi dôležitá dobrá partnerská spolupráca a zdravé obchodné prostredie. V prípade, že s Vami ešte nespolupracujeme a máte záujem, veľmi radi osobne prediskutujeme možnosti prepojenia našich aktivít, neváhajte nás kontaktovať. 


Workshopy a prezentácie pre profesistov

Organizujeme individuálne workshopy a prezentácie na tradičné témy osvetlenia alebo si vyžiadajte špecializovanú problematiku, ktorej sa veľmi radi spoločne povenujeme. Sme fanatici do dobrého a kvalitného osvetlenia a veľmi radi sa podelíme o naše dlhoročné skúsenosti nielen z vývoja vlastných LED zdrojov ale aj z nespočetného množstva inštalácií, ktoré slúžia ako ideálny príklad toho, ako sa môže osvetlenie 'pokaziť', ak neviete ako naň.

Disponujeme množstvom podkladov a vzoriek ako sa to Nemá robiť a podelíme sa o naše skúsenosti, prepočty efektivít, know-how a opäť raz skúsenosti. V prípade Vášho záujmu o organizáciu iindividuálneho workshopu nás kontaktuje na tel. čísle +421 / 948 559 803 alebo na marketing@ledeco.sk .


Partneri v oblasti interiérový dizajnVýroba nábytku a kuchynských liniek


Mária Saksová - S-Studio


Spracovanie skla a kryštálov
              

Elektroinštalácie

Gondas, Schvarcz, s.r.o., ELMIPA, AUDIOSAN, Branislav Grígeľ - El. servis

Spolupráca so študentami

Medzi ďalšie naše priority patrí výchova a príprava mladej generácie, ktorá raz zmení svet :-)


*Spolupracujeme s individuálnymi študentami, absolventami či už prostredníctvom stáží, študentskej praxe alebo brigád. Viac info sa dočítaš v sekcii kariéra.


*Nie je pre nás nič výnimočné asistovať či už formou technickej podpory alebo aj formou spolupráce pri tvorbe prototypov študentských, diplomových či dizertačných prác. Keď môžeme, veľmi radi poradíme :-)


*Každoročne organizujeme niekoľko workshopov a prezentácií na tému LED osvetlenia a možností použitia optických vkákien, kde študenti ako aj vyučujúci majú možnosť získať hlbšie informácie o tejto inovatívnej technológii, vidieť priamo v praxi prácu s LED pásmi, elektronikou či prácu s optickými vláknami. V prípade Vášho záujmu o návštevu v našom showroome si neváhajte dohodnuúť termín individuálneho workshopu na tel. čísle +421 / 948 559 803 alebo na marketing@ledeco.sk .


  

    

Sponzoring


V rámci našich aktivít podporujeme svetelné festivaly resp. podujatia zamerané na dizajn a vnem svetla. Pre bližšie informácie konaktujte naše PR oddelenie prostredncítvom emailu na marketing@ledeco.sk alebo na tel. čísle
+421 / 948 559 803.


V neposlednom rade sme iniciátorom a organizátorom podujatia LIGHT EXPO: light@design, ktoré má za sebou už dva úspešné ročníky a pripravuje ďalšie. Ak máš chuť spolupracovať na tomto podujatí alebo ho podporiť, neváhaj nás kontaktovať na expo@light-expo.eu . Comments