Aktuálne voľné pracovné pozície

Žiadny deň nie je rovnaký, neustále inovujeme, navrhujeme najmodernejšie riešenia a inšpirujeme všetkých okolo nás vrátane seba. Veríme v profesionálny prístup, spokojnosť zákazníkov, zamestnancov a tímovú prácu. A to všetko s cieľom spoločného úspechu. Nerozlišujeme či si muž alebo žena, či máš titul alebo nemáš žiadne skúsenosti. Základom je chcieť sa učiť, ťahať na bránku, sledovať spoločný cieľ a reprezentovať našu filozofiu. Ak sa teda cítiš na rovnakej vlnovej dĺžke, neposielaj nám len tak svoje CV, ale napíš aspoň pár viet o sebe a prečo chceš byť našou súčasťou.

Naše pozície veľmi radi rozšírime o ďalších šikovných kolegov v týchto oblastiach:

1. Správca IT, serveru, implementácia Cloud riešení do firmy

Si kreatívny a samostatný? Dokážeš vyvinúť a implementovať nové riešenia do rozvíjajúcej sa firmy a nastaviť vysokoefektívne pracovné prostredie?

Tvojou náplň práce bude:

  • Inštalácia HW aj SW : Blade server, presun firemnej štruktúry na prácu cez RDP, implementácia Zero clientov, obmedzenie práv na serveri, nastaviť SW a tunning pre čo najlepší výkon a údržba.
  • Cloud (Google) uz síce je implementovaný, len ho je škoda neposunúť na vyššiu úroveň (Google apps for bussines je gigantický svet plný neskutočných možností rozšírenií funkcií, synchronizácie, efektívnej práce v cloude, kolaboratívneho fungovania s obrovským dopadom)
  • vývoj atypických funkcií pre vnutrofiremné prostredie, skriptov, Android aplikácie (Appinventor), napr. výroby, dochádzky,
  • koordinácia webmastera pre potreby inteligentného nasadenia firemnej databázy na web (synchronizácia produktov, OBJ,CP, docs)
  • hľadanie a implementácia nových programov pre efektívnejšiu prácu (zjednotenie dat, informacii...)

2. R&D Mikroelektronik, Elektrotechnik, Vývojár atypov / produktov

Máš cit pre detail? V klasickej zabehnutej rutine sú tvoje schopnosti nevyužité?

U nás je práce viac než, je zdravé :

  • Testovanie existujucej elektroniky
  • Vývoj vlastných obvodov, konštrukcia špecifických výrobkov
  • Programovanie mikrokontrolérov, prípadne špecifických arduino WIFI modulov, ku ktorým je možné veľmi rýchlo vyvíjať aplikácie, napr. v cloud prostredí

Možnosti sú neobmedzené! Nápady, riešenia a produkty sú nadčasové a inovácie sú naším základným hybným motorom.

3. Kovoobrábač / Sústružník / CNC operátor

Do dynamického prostredia výroby hľadáme samostatného a kreatívneho pracovníka so znalosťami sústruženia a kovoobrábania, ktorý vie robiť aj za klasickým hrotovým sústruhom (ak treba urobiť prototyp pri vývoji nových produktov), no chce a vie rozšíriť svoje znalosti o CNC automatické obrábanie a iné techniky. Po potvrdení vhodnosti prototypu na manuálnom sústruhu sa spusťa malá séria na CNC (pracovník by teda mal zadefinovat CNC program a zorganizovať materiál, nástroje pre CNC frézu, CNC sústruh či ploter, laser a spustiť výrobu série výrobkov. Uprednostňujeme kreatívny a samostatný prístup, schopnosti ako manager/team-leader, konštrukčné znalosti s rôznymi inými materiálmi, vylepšovanie pracovného prostredia a postupov sú vítane.

4. Projektový manažér

Si komunikatívny? Vieš čo je time-manažmenť a máš organizačné schopnosti? Tak táto pozícia je stvorená ako pre teba!

Medzi tvojimi každodennými činnosťami bude:

Komunikácia s existujúcimi ako aj potencionálnymi klientami. Riadenie dlhodobých projektov od ich samotného začiatku už od fázy návrhu, nacenenia ako aj schválenia cenovej ponuky až po realizáciu osvetlenia a manažovanie všetkých fáz montáže. Výsledkom bude vhodne navrhnuté osvetlenie, zvolená technika ako aj včasné zrealizovanie inštalácie priamo u klienta a jeho spokojnosť s celým priebehom.

5. Obchodný zástupca

Miluješ prácu s ľuďmi? Si aktívny a komunikatívny s časovou flexibilitou?

Do nášho obchodno-predajného tímu hľadáme obchodných zástupcov pre aktívne kontaktovanie potenciálnych obchodných partnerov a koncových klientov na celom území Slovenskej republiky ako aj v Čechách.

Tvojou hlavnou náplňou bude aktívne vyhľadávanie a komunikácia s novými zákazníkmi, nadviazanie spolupráce s maloobchodnými predajňami a starostlivosť o nových obchodných partnerov.

6. Konzultant svetelných návrhov resp. Svetelný technik

Náplň práce:

Čaká ťa každodenná komunikácia s našimi odberateľmi, klientmi, a obchodnými partnermi, návrhy osvetlenia súkromných ako aj komerčných objektov. Spracovanie cenových ponúk, správa internej databázy, administravína podpora a aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

7. Copywriter a správca kampaní sociálnych sietí / Marketing manager

Píšem, píšeš, píšeme! Máš prehľad o technických novinkách a aktívne prispievaš na blogy alebo publikuješ?

Hľadáme externého kolegu na marketingové oddelenie. Zaujali ťa naše publikované články, a vedel by si ich posunúť o level vyššie?

Píšeme články z rôznych oblastí a diania firmy - realizácie, produktové novinky či uverejňovanie článkov do odborných magazínov na tému LED osvetlenia a optických vlákien. Ak sú ti tieto témy blízke neváhaj a zašli nám tvoje uverejnené/publikované texty resp. portfólio.

8. Technik na vývoj svietidiel a svetelných realizácií

Náplň práce:

Návrh a vývoj nových, neštandardných produktov a rôznych svetelných efektov na báze LED a optických vlákien

Zabezpečovanie materiálov a výroba prototypov atypických produktov a svietidiel

Občasné výjazdy pre potreby elektroinštalácie, zapájanie zariadení a programovanie inteligentných kontrolérov (najmä 12V/24V zariadení)

Na výkon tejto práce nepožadujeme žiadne špecifické vzdelanie, avšak musíte splniť minimálne 5 zo 6 následujúcich kritérií:

Technická zručnosť a znalosť technických postupov pri výrobe a opracovávaní: sadrokartón, drevo, sklo, kov, plasty atď.

Zmysel pre detail, estetické a dizajnové cítenie

Schopnosť vylepšovať a predvídať možné budúce problémy a kroky pri vývoji nových produktov

Technické kreslenie - základy

Samostatnosť a kreatívny prístup

Profesionálne vystupovanie a reprezentácia spoločnosti na projektových realizáciách

Nenašiel si svoju vytúženú pozíciu? Nevadí, napíš nám, o akú prácu máš záujem a my ti dáme vedieť, či máme alebo nájdeme pre teba miesto.

Nezabudni zaslať svoj životopis spolu s motivačným listom na naše personálne oddelenie hr(zavináč)ledeco.sk

Tešíme sa na Teba :-)