O nás

Sme banskobystrická spoločnosť, ktorá v osvetlení nevidí len nutnosť ale berie osvetlenie ako zážitok, ktorý vo vás musí ostať. Práve preto dýchajú naše interiéry originalitou, vysokým estetickým cítením a plnohodnotným osvetlením pomocou kvalitného LED osvetlenia či optických vlákien. 

Špecializujeme sa na návrh, výrobu, dodávku & inštaláciu osvetlenia pomocou najmodernejších LED technológií. Poskytujeme komplexné riešenia pre kvalitné, funkčné, architektonické a dekoratívne LED osvetlenie spolu s optickými vláknami pre interiérové a exteriérové osvetlenie. Naše portfólio zahŕňa najmodernejšie technológie LED pásov MASTER s prúdovými drivermi, lineárne osvetlenie, možnosti osvetlenia pre bazény, sauny rôzne ako aj rôzne dekoračné osvetlenie ako hviezdne nebá a samozrejme komplexné riešenia osvetlenia pre súkromné či komerčné priestory. 

Náš originálny showroom plný najrozmanitelnejších riešení pre architekturalné i funkčné osvetlenie s ukážkami svetelných efektov nájdete v Banskej Bystrici, kde sa na Vás tešíme.

História firmy


*2009 - Vznik spoločnosti LEDeco solution, s.r.o. transformáciu živnosti Jozefa Slivku a spoločnosti LEDTechz (r.2007). Už od svojho vzniku má zastúpenie prestížných zahraničných začiek ako je Barthelme a Robus.

*2011 -
Otvorenie unikátneho showroom o rozlohe 1100m2 priamo v Banskej Bystrici s množstvom svetelnej technicke a riešení z optických vlákien.

*2012 - Etablovanie vlastnej značky pásov MASTER na tuzemskom trhu a vďaka našej kvalitnej a komplexnej ponuke LED technológie sme zrealizovali prestížne projekty ako Riverpark, Avion, IKEA v Ostrave či vo vybraných hoteloch a množstvo ďalších projektov aj mimo Slovenskú republiku.

*2014 - Predstavenie vlastnej značky exkluzívnych lustrov FOSALI® na báze optických vlákien. Kolekcia unikátnych dizajnov spája originalitu, kreativitu s poctivými materiálmi a kvalitou bohémskeho skla. FOSALI® vzniklo na základe nášho know how a množstva skúseností s optickými vláknami a práve v tejto etape sa meníme z obchodnej spoločnosti na výrobnú! Pýšime sa lukratívnymi realizáciami na Blízkom východe ako aj Euróskej únií.

*2014 - Prestížne ocenenie v kategórii Art & Design v súťaži inovatívnych nápadov StartUpAwards.sk
*2015 - Titul Podnikateľka Slovenska za rok 2014 (Marianna Slivková, obchodná riaditeľka)

*2017 - Finalista prestížeho ocenenia VIA BONA v kategórií Zodpovedná malá/ stredná firma

Naše služby a produkty

Ponúkame komplexné služby v oblasti návrhu, dizajnu a dodávky osvetlenia na báze LED technológie a optických vlákien pre súkromné rezidencie, komerčné objekty a všetkým klientom, ktorí hľadajú spoľahlivé a inovatívne osvetlenie.

Ponúkame:
● komplexné spracovanie návrhu a predaj LED technológie, optotechniky a dizajnových svietidiel
● grafické návrhy a vizualizácie osvetľovacích sústav 2D, 3D, virtuálne prehliadky
● energetický audit osvetlenia, výpočet návratnosti investície
● svetelno-technické návrhy, štúdie a prepočty v Dialux
● projekcia elektroinštalačných rozvodov a dokumentácie
● poradenská a projekčná činnosť inteligentných systémov a riadení
● inštalácia, montáž, realizácia osvetlenia na kľúč a servisná činnosť
● špecifické dekoratívne osvetlenie a svetelné efekty na mieru
● in-house vývoj netradičných produktov a originálnych svietidiel na báze optických vlákien
● R&D, návhr a dizajn PCB & technické riešenia
 

FOSALI® - fibre optic solutions & lighting

FOSALI® je značka exkluzívnych svietidiel, ktoré nesú punc originiality a to nielen vďaka ručnej výrobe priamo v Banskej Bystrici ale aj vďaka unikátnym materiálom, z ktorých sú vyhotovené. Bohémske sklo, optické vlákna, LED technológie a dizajnové cítenie je to, čo naše lustre reprezentujú. Ideálne na osvetlenie vysokých stropov, exkluzívnych vstupných priestorov, recepcií alebo do obývačky, vďaka čomu dostáva priestor nádherný vzhľad.

Sme banskobystrická spoločnosť, ktorá v osvetlení nevidí len nutnosť ale berie osvetlenie ako zážitok, ktorý vo vás musí ostať. Práve preto dýchajú naše interiéry originalitou, vysokým estetickým cítením a plnohodnotným osvetlením pomocou kvalitného LED osvetlenia či optických vlákien. Naše svetelné riešenia ako aj krásne lustre FOSALI nájdete v našom unikátnom svetelnom štúdii, tešíme sa na vás.