O nás‎ > ‎

Prečo práve LEDeco solution, s.r.o.?

Návrh osvetlenia 

Dialux svetelnotechnické návrhy na mieru každému klientovi

Naša spoločnosť sa v prvom rade zaoberá návrhom vhodného osvetlenia do Vášho domčeka, apartmánu či rezidencie alebo komerčných priestorov s ohliadnutím na použitie najnovších LED technológií a dizajnov. Naše návrhy však nenesú len typizované a štandardne dostupné značky či riešenia ale vo veľkej miere sa snažíme do priestoru vniesť aj originalitu a pocit užívateľského komfortu pre klientov a to práve použitím optických vlákien, vhodného riadenia či prostredníctvom iných osvetľovacích technológií nie štandardne dostupných na trhu. Práve preto sme partnerom pre klientov, ktorí hľadajú niečo ojedinelé, iné a vysoko originálne no pritom pri zachovaní dobrej funkčnosti a estetiky. 

Výroba NA MIERU


Okrem typizovaného sortimentu a klasického návrhu osvetlenia sa venujeme aj atypickej výrobe LED osvetlenia na mieru. Máme kapacity, chuť a čas venovať sa návrhu na mieru a riešiť Vaše neštandardné požiadavky na osvetlenie pre váš rodinný dom či komerčné aplikácie.


Vlastný vývoj

Vlastný vývoj elektroniky In-House

Neustály vývoj či už zakázkový alebo aj obyčajná chuť robiť veci lepšie než sú na trhu dostupné nás tlačí vpred. Tieto vedomosti a skúsenosti pretavujeme do skutočných produktov. Okrem vlastnej vyvíjanej elektroniky, riadicaich kontrolérov, ochranných obvodov, sme od nášho vzniku založili vlastné produktové rady:

* FOSALI® - kolekcia unikátnych nadrozmerných lustrov a veľkoplošných svietidiel na báze optotechniky

* MASTER - LED pásy s nadštandardnými riešeniami, efektivitami a kvalitami (už od roku 2007 s prúdovými drivermi!)

* LongRUN - LED pásy pre super dlhé línie s napájaním z jedného bodu až do dĺžky 100m! Ideálne riešenie pre obchodné centrá, hotely, kasína, veľkokapacitné rezidencie atď.
Výroba IN-HOUSE


Disponujeme vlastnými výrobnými strojmi CNC a výrobnými kapacitami o ploche cca 1200m2.

Testovacie a laboratórne možnosti


Naše testovacie laboratórium obsahuje všetko potrebné: tepelnú komoru, zdroje UV-A a UV-B žiarení, osciloskopy, spektrofotometre, jasomer, generátory signálov, až po teplotné snímanie či logovanie neelektrických veličin a množstvo ďalších zariadení.

Skladová dostupnosť

Väčšina našich produktov akými sú LED pásy MASTER, hliníkové profily, napájacie zdroje a vybrané svietidlá ako aj najkomplexnejší sortiment optických vlákien v strednej Európe (pre výrobu hviezneho a kryštálového neba) máme skladom ihneď k odberu. Všetky produkty nájdete v našom eshope na https://shop.ledeco.sk/ alebo sa dopytujte u nás.


Comments