O nás‎ > ‎

Kariéra

Si človek kreatívny a cieľavedomý? Chceš si budovať vlastný tím alebo pozíciu v rozvíjajúcej sa spoločnosti? Zaujímajú ťa moderné technológie a užívaš si dobre vykonanú prácu ako aj máš rád aktuálne informácie o najnovších novinkách a trendoch? Potom si jeden z nás, a preto neváhaj a pošli nám svoj motivačný list spolu so CV na hr@ledeco.sk a staň sa členom nášho tímu. Miesto pre šikovných a zapálených kolegov sa vždy u nás nájde.Čo ti ponúkame:

príjemné prostredie plné kreatívnych podnetov

práca v mladom dynamickom teame

teambuldingové akcie

sebarealizácia a osobnostný rozvoj

motivačné ohodnotenie

možnosť participácie na cudzojazyčných návštevách či prezentáciách


AKTUÁLNE VOĽNÉ POZÍCIESi vysokoškolský študent a chceš vedieť ako to vyzerá v praxi či si privyrobiť? Stačí sa prihlásiť do nášho interného programu “Študenti v praxi”. Pošli si svoju žiadosť spolu s tvojím CV na hr@ledeco.sk a do predmetu uveď "Študenti v praxi". K svojmu emailu taktiež prilož odpovede na dole uvedené otázky, ktoré zas nám pomôžu lepšie spoznať ťa. Následne ťa budeme kontaktovať.


*Prečo chceš byť práve našou súčasťou?


*Na akom oddelení LEDeco solution, s.r.o by si ideálne chcel/a praxovať?


*Čo ťa ráno motivuje vstať z postele?


*Aké svoje osobnostné vlastnosti by si vyzdvihol a prečo (rozpíš sa).


*Mal/a by si záujem o trvalú pozíciu aj po ukončení praxe?Naša firma si zakladá na prestíži, lojálnosti a stabilite nielen našich obchodných partnerov ale aj našich zamestnancov. Dlhodobé budovanie dobrého mena ako aj ľudský prístup sú pre nás veľmi dôležité. Veríme v pozitívny dopad veľkých obrazoviek, nástrojov pre zefektívňovanie, spoľahlivej techniky (Apple, Google apps for business...) na pracovný výkon.


Veríš, že nám máš čo ponúknuť a chceš sa stať súčasťou nášho tímu, neváhaj a zašli svoju iniciatívnu žiadosť spolu s motivačným listom na naše personálne oddelenie hr@ledeco.sk  


Tešíme sa na teba!

Podstránky (1): Aktuálne voľné pozície
Comments