LEDeco solution na výstave ELO SYS, Nitra

Naša spoločnosť bude súčasťou oficiálnej Slovenskej expozície na ELO SYS - Medzinárodný elektrotechnický veľtrh v Nitre, ktorý bude historicky prvý krát organizovaný spoločne s Medzinárodným strojárenským veľtrhom.


Nájdete nás v pavilóne C v spoločnej expozícii stánku SARIO v dňoch 22 - 25. máj 2018.

Osobne Vám predstavíme naše komplexné portfólio optotechniky, ktoré slúži predovšetkým na tvorbu dekoračných efektov ako je hviezdne či kryštálové nebo. Technika, ktorú sme za dlhé roky nášho pôsobenia vyšperkovali až do posledného detailu!

Navrhneme optické vlákna, hustotu bodov či optimálny výkon iluminátora, aj o tomto sa s Vami radi porozprávame na výstavisku.

V neposlednom rade predstavíme našu vlastnú profesionálnu radu LED pásov LED pásov MASTER, ktoré sú prevažne osadené OSRAM čipmi a v ktorej ponúkame viac než 40 typov, výkonov a iných skvelých parametrov pre rôzne problematiky osvetlenia. Na špecifické riešenia vám ponúkneme aj našu skvelú novinku v podobe LONGRUN s možnosťou napájania 50 - 100m z jedného bodu.

Tešíme sa na osobné stretnutie, pri ktorom sa môžeme povenovať aj vášmu projektu, veľkoobchodnej spolupráci či sa osobne zoznámime :-)

Vidíme sa na ELO SYS - Medzinárodný elektrotechnický veľtrh v Nitre v pavilóne C v dňoch 22 - 25. máj 2018.