Manažér výroby

Tvoja náplň práce :

Naša výroba potrebuje pre svoj chod výroby unikátnych designov a riešení solídny management, ktorý zabezpečí dodržiavanie výrobných procesov, vhodne bude manageovať ľudské zdroje s ohladom na ich silné a slabé stránky pri výrobe rôznych typizovaných výrobkov alebo aj atypických projektov. Dohliadanie na plnenei povinností, časového plánu, dodržiavanie kvality a postupov, ako aj zber dát a feedbacku z výroby na potencionálne zlepšenie procesov, výrobkov, či technológii je pre nás dôležité.

Osobnostné predpoklady a zručnosti :

Dobré manažérske a komunikačné schopnosti, schopnosť predvídať , analytické myslenie, systematický a profesionálny prístup, schopnosť učiť sa, cit pre detail a technické zručnosti ti zabezpečia ľahký štart.

Ak cítiš, že chceš dať svojmu potenciálu šancu a chceš byť súčasťou úspešnej slovenskej značky a podieľať sa na procese, nápadoch a vylepšeniach, tak sme pre seba stvorení. Budeš dostávať nové a nové produkty na stôl z nášho výrobného a vývojového oddelenia, riešenia, materiály, šúčiastky a challenges, kde využiješ svoj mozgový a analytický potenciál naplno.

Forma :

Na dohodu, na živnosť alebo aj trvalý pomer. Rozsah : Od externej spolupráce formou vopred dohodnutých a schválených projektov až po trvalý management všetkých našich PCB na dennej báze priamo u nás na každodennej báze.

Naše unikátne svietidlá zdobia celý svet, nielen na výstavách ale aj u zákazníkov.

Sme malý team , nie veľká neosobná fabrika. Vyrábame unikátne a krásne svietidlá a osvetlenie do celého sveta, nič nieje krajšie ako keď po niekoľkých dňoch práce rozsvietime náš unikátny kúsok, ktorý vyráža dych väčšine návštevníkov na našich výstavách v napr. Milano, Frankfurt, Dubai, atď.

A samozrejme ako zodpovedný človek, ktorý má rád výzvu a vie si vybudovať nové a efektívne postupy, budeš môcť kariérne rásť a dokonca si vybudovať vlastný tím. Čakáme na tvoj životopis, ktorý nemusí byť plný skvelých pracovných pozícií ale najmä motivačný list, kde bližšie ozrejmíš, čo ťa k nám láka, ako si predstavuješ svoju prácu a najmä čo očakávaš, že spoločne dosiahneme. Píš nám na hr@ledeco.sk , tešíme sa na teba.