O nás

Sme banskobystrická spoločnosť, ktorá v osvetlení nevidí len nutnosť ale berie osvetlenie ako zážitok, ktorý vo vás musí ostať. Práve preto dýchajú naše interiéry originalitou, vysokým estetickým cítením a plnohodnotným osvetlením pomocou kvalitného LED osvetlenia či optických vlákien. 

Špecializujeme sa na návrh, výrobu, dodávku & inštaláciu osvetlenia pomocou najmodernejších LED technológií. Poskytujeme komplexné riešenia pre kvalitné, funkčné, architektonické a dekoratívne LED osvetlenie spolu s optickými vláknami pre interiérové a exteriérové osvetlenie. Naše portfólio zahŕňa najmodernejšie technológie LED pásov MASTER s prúdovými drivermi, lineárne osvetlenie, možnosti osvetlenia pre bazény, sauny rôzne ako aj rôzne dekoračné osvetlenie ako hviezdne nebá a samozrejme komplexné riešenia osvetlenia pre súkromné či komerčné priestory. 

Náš originálny showroom plný najrozmanitelnejších riešení pre architekturalné i funkčné osvetlenie s ukážkami svetelných efektov nájdete v Banskej Bystrici, kde sa na Vás tešíme.