Prečo práve LEDeco solution, s.r.o.?

Návrh osvetlenia

Naša spoločnosť sa v prvom rade zaoberá návrhom vhodného osvetlenia do Vášho domčeka, apartmánu či rezidencie alebo komerčných priestorov s ohliadnutím na použitie najnovších LED technológií a dizajnov.

Naše návrhy však nenesú len typizované a štandardne dostupné značky či riešenia ale vo veľkej miere sa snažíme do priestoru vniesť aj originalitu a pocit užívateľského komfortu pre klientov a to práve použitím optických vlákien, vhodného riadenia či prostredníctvom iných osvetľovacích technológií nie štandardne dostupných na trhu.

Práve preto sme partnerom pre klientov, ktorí hľadajú niečo ojedinelé, iné a vysoko originálne no pritom pri zachovaní dobrej funkčnosti a estetiky.

Výroba NA MIERU

Okrem typizovaného sortimentu a klasického návrhu osvetlenia sa venujeme aj atypickej výrobe LED osvetlenia na mieru. Máme kapacity, chuť a čas venovať sa návrhu na mieru a riešiť Vaše neštandardné požiadavky na osvetlenie pre váš rodinný dom či komerčné aplikácie.

Vlastný vývoj

Neustály vývoj či už zakázkový alebo aj obyčajná chuť robiť veci lepšie než sú na trhu dostupné nás tlačí vpred. Tieto vedomosti a skúsenosti pretavujeme do skutočných produktov. Okrem vlastnej vyvíjanej elektroniky, riadiacich kontrolérov, ochranných obvodov, sme od nášho vzniku založili vlastné produktové rady:

* FOSALI® - kolekcia unikátnych nadrozmerných lustrov a veľkoplošných svietidiel na báze optotechniky

* MASTER - LED pásy s nadštandardnými riešeniami, efektivitami a kvalitami (už od roku 2007 s prúdovými drivermi!)

* LongRUN - LED pásy pre super dlhé línie s napájaním z jedného bodu až do dĺžky 100m! Ideálne riešenie pre obchodné centrá, hotely, kasína, veľkokapacitné rezidencie atď.

Výroba IN-HOUSE

Disponujeme vlastnými výrobnými strojmi CNC a výrobnými kapacitami o ploche cca 1200m2.

Testovacie a laboratórne možnosti

Naše testovacie laboratórium obsahuje všetko potrebné: tepelnú komoru, zdroje UV-A a UV-B žiarení, osciloskopy, spektrofotometre, jasomer, generátory signálov, až po teplotné snímanie či logovanie neelektrických veličin a množstvo ďalších zariadení.

Skladová dostupnosť

Väčšina našich produktov akými sú LED pásy MASTER, hliníkové profily, napájacie zdroje a vybrané svietidlá ako aj najkomplexnejší sortiment optických vlákien v strednej Európe (pre výrobu hviezneho a kryštálového neba) máme skladom ihneď k odberu. Všetky produkty nájdete v našom eshope na https://shop.ledeco.sk/ alebo sa dopytujte u nás.