Hviezdne nebo

O hviezdnom nebe

Jedným z našich najobľúbenejších produktov je hviezdne nebo . Tisíce žiarivých "hviezd" oživia každú miestnosť a vytvoria v nej unikátnu atmosféru.

Potešiť Vás môže aj inštalácia na mieru do rôznych typov a veľkostí miestností. Intenzitu a farebnosť hviezdneho neba je možné nastavovať podľa Vašich predstáv.

Spája originálny dizajn, zručnosť vyhotovenia a inovatívnu LED technológiu.

Hviezdne nebo je veľmi praktické, keďže nepotrebuje pravidelnú údržbu a maximálne bezpečné - optické vlákna vedú len svetlo a nie elektrickú energiu a to je jedna z množstva výhod tejto technológie.

Technológia

Hviezdne nebo funguje na princípe optických vlákien, ktoré je možné vložiť do takmer akéhokoľvek materiálu a vytvoriť tak jedinečné svetelné efekty a farebné kreácie.

Ako svetelný zdroj slúži miniatúrny LED žiarič, ktorého farbu je možné prispôsobiť podľa ostatných svetelných zdrojov svetla v interiéri - na výber je z 2400K, 2700K, 3000K, 4000K alebo 5500K, resp. farebné RGB atď.

Použitie

Aplikovať hviezdne nebo môžete aj do mokrého prostredia, akým sú sauny či bazény ba dokonca existujú aj špeciálne sady do horúcich tzv. fínskych sáun.

Jedná sa o veľmi univerzálne a flexibilné osvetlenie.

Ak máte špeciálne požiadavky či otázky na inštaláciu nás neváhajte kontaktovať.

Tieto originálne svietidlá nájdete aj na našom e-shope v sekcii Hviezdne nebo sady.