Hviezdne nebo

O hviezdnom nebe

Jedným z našich najobľúbenejších produktov je hviezdne nebo . Tisíce žiarivých "hviezd" oživia každú miestnosť a vytvoria v nej unikátnu atmosféru.

Potešiť Vás môže aj inštalácia na mieru do rôznych typov a veľkostí miestností. Režim či farebnosť hviezdneho neba je možné nastavovať podľa Vašich predstáv.

Spája originálny dizajn, zručnosť vyhotovenia a inovatívnu LED technológiu.

Hviezdne nebo je veľmi praktické, keďže nepotrebuje pravidelnú údržbu a maximálne bezpečné - optické vlákna vedú len svetlo a nie elektrickú energiu a to je jedna z množstva výhod tejto technológie.

Technológia

Hviezdne nebo funguje na princípe optických vlákien, ktoré je možné vložiť do takmer akéhokoľvek materiálu a vytvoriť tak jedinečné svetelné efekty a farebné kreácie.

Ako svetelný zdroj slúži miniatúrny LED svetelný zdroj (žiarič), ktorého farbu je možné prispôsobiť podľa ostatných svetelných zdrojov svetla v interiéri - na výber je z 2400K, 2700K, 3000K, 4000K alebo 5500K, resp. farebné RGB aledo dokonca RGB+W či iné špeciálne prevedenie ako sú DMX512 či DALI.

Použitie

Aplikovať hviezdne nebo môžete aj do mokrého prostredia, akým sú sauny či bazény ba dokonca existujú aj špeciálne sady do horúcich tzv. fínskych sáun.

Jedná sa o veľmi univerzálne a flexibilné osvetlenie.

Ak máte špeciálne požiadavky či otázky na inštaláciu, neváhajte nás kontaktovať.

Tieto originálne svietidlá nájdete aj na našom e-shope v sekcii Hviezdne nebo sady.

Kryštálové nebo

Ďalším skvelým efektom dekoratívneho osvetlenia je kryštálové nebo resp. nebo vytvorené použitím krištáľových sklenených koncoviek. Tento efekt tvorí na strope lúče a ponúka aj väčšiu intenzitu svetla.

Kryštálové nebo používame v spojení so špeciálnymi optickými vláknami (inými než na hviezdne nebo) alebo s miniatúrnymi LED v každom kryštáli. Každá technológia má svoje opodstatnenie, oba efekty môžete vidieť v našom showroome alebo nás kontaktujte pre viac informácií.

Zakúpiť je možné predpripravené sady, nainštalujeme do rôznorodého zoskupenia či pripravíme materiál aj vo veľkých dĺžkach pre Vašu vlastnú inštaláciu.

Úžasne vyzerá v spojení s hviezdnym nebom!

Tieto originálne dekoračné svietidlá nájdete aj na našom e-shope v sekcii Kryštálové nebo sady.