Dizajnové svietidlá FOSALI®

Čo je FOSALI®?

FOSALI® - fibre optic solutions & lighting sú unikátne lustre a svietidlá z optických vlákien, ručne fúkaného skla či SWAROVSKI kryštálov.

To všetko priamo z Banskej Bystrice a od skvelých dizajnérov. Svietidlá sú vyrobené vo veľmi zaujímavých prevedeniach, s nami vyvinutými LED zdrojmi a kompletne na báze optických vlákien.

FOSALI® je značka exkluzívnych svietidiel, ktoré nesú punc originiality. To nielen vďaka ručnej výrobe priamo v Banskej Bystrici, ale aj vďaka unikátnym materiálom, z ktorých sú vyhotovené.

Kto sme?

Sme slovenská spoločnosť z Banskej Bystrice, ktorá v osvetlení nevidí len nutnosť. Osvetlenie vnímame ako zážitok, ktorý sa vo Vás zachová. A práve preto dýchajú naše interiéry originalitou a vysokým estetickým cítením. To je aj dôvod, prečo vznikla táto značka svietidiel FOSALI®, ktoré nádherne dopĺňajú našu prácu a stanú sa tak úžasnou dominantou interiéru.

Naše svetelné riešenia ako aj krásne LED lustre nájdete v našom unikátnom svetelnom štúdiu. Tešíme sa na vás.


Svietidlá aj na mieru

Svietidlá vyrábame vo vybraných kolekciách a veľmi radi zrealizujeme aj luster či svetelnú inštaláciu priamo na mieru. Naše lustre sú vhodné do vysokých či veľkých priestorov, kde hľadáte krásnu dominantu, s nízkymi prevádzkovými nárokmi a ešte nižšími servisnými cyklami. Každá kolekcia však prichádza aj vo svojej menšej forme, a tak je rovnako efektná aj nad jedálenským stolom pri bežnej svetlej výške stropu či v obývacej izbe.

Naše lustre FOSALI® reprezentujú krásu ručnej práce bohémskeho skla, inovatívne optické vlákna, vlastné LED technológie a dizajnové cítenie.

Pozývame Vás na návštevu do nášho showroomu FOSALI® v Banskej Bystrici a zažite tieto úžasné svietidlá na vlastnej koži! Alebo navštívte predajńu PROFISVIETIDLÁ (Obchodné centrum STYLA - všetko pre bývanie ), kde nájdete vybrané svietidlá z tejto úžasnej kolekcie.

Kompletnú ponuku svietidiel nájdete na stránke www.FOSALI.com

Kde sa naše produkty využívajú?

Svoje využitie majú najmä vo vyšších priestoroch, exkluzívnej vstupnej hale, recepcii alebo v obývačkách. Práve vďaka nim dostane priestor nádherný vzhľad.

Pozrite si naše inštalácie v praxi v galérii nižšie:

Tieto unikátne svietidlá nájdete na webe dedikovanom tejto našej značke www.FOSALI.com.

Články

Filozofiu jediného holistického hotela na Slovensku pod menom Hotel Galeria Thermal**** Bešeňová podčiarkuje ako aj sám hotel hovorí "Exkluzívne spojenie skla, zvýšených stropov a veľkých okien".

Čítať celý článok

LUXUS, ŠTÝL, ORIGINALITA! Presne to v sebe skrýva dizajnové svietidlo INFINITO z našej produkcie. Zlatisté odlesky ručne tvarovaných kúskov bohémskeho skla naplnia vaše predstavy…

Čítať celý článok...

Moderný interiér rodinného domu v Martine s luxusným svietidlom INFINITO z kolekcie FOSALI®. Návrh ako aj realizáciu zastrešovalo štúdio TOLICCI.

Čítať celý článok