VYROBENÉ PRESNE NA MIERU

Návrhy osvetlenia

Okrem klasického návrhu osvetlenia pomáhame aj tým najnáročnejším vyriešiť osvetlenie od A po Z.

  • Výberom osvetlenia to len začína. Klientom kompletne vyriešime aj ovládanie, montáž a inštaláciu osvetlení až po samotné programovanie scén a okruhov.
  • Vaše osvetlenie navrhneme s ohľadom na svetelno-technické požiadavky aj s použitím software ako je Dialux.
  • Ponúkame profesionálne konzultácie s odborníkmi, prípravnú dokumentáciu na stavby, kreslenie v AutoCAD či vyvinieme elektroniku na mieru.
  • Kombináciou profesionálneho softvéru a nášho know-how, Vám dokážeme pomôcť a poradiť pri výbere akéhokoľvek osvetlenia.


Inšpirujte sa našou galériou REALIZÁCIÍ a nechajte si navrhnúť osvetlenie od nás!

LED osvetlenie na mieru

Okrem typizovaného sortimentu a klasického návrhu osvetlenia sa venujeme aj atypickej výrobe LED osvetlenia na mieru. Máme kapacity, chuť a čas venovať sa návrhu na mieru a riešiť Vaše neštandardné požiadavky na osvetlenie pre váš rodinný dom či komerčné aplikácie.

Tieto unikátne riešenia nájdete aj na našom e-shope v sekcii Na mieru.

Aké je naše výrobné portfólio?

Články

Naša dlhoročná spolupráca so sieťou herní a kasín Seven Café sa opäť raz pretavila do pekného projektu. Vstup do tohto zariadenia, ktorý je priamo napojený z nákupného centra Galéria Lučenec, láka návštevníkov dvomi trblietavými závesmi. Výber celkového zariadenia prevádzky nebol náhodný,

Čítať celý článok ....

Filozofiu jediného holistického hotela na Slovensku pod menom Hotel Galeria Thermal**** Bešeňová podčiarkuje ako aj sám hotel hovorí "Exkluzívne spojenie skla, zvýšených stropov a veľkých okien".

Čítať celý článok

Hlavné osvetlenie sme zabezpečili kombináciou LED pásov umiestnených v znížených podhľadoch a použitím bodových LED svetiel. Pomocou programu DIALUX sme dokonale ovetlili priestor tak, aby sme ...