Aktuálne voľné pozície

Manažér nákupu / Import manager

Naša výroba potrebuje pre svoj chod atypických designov a inovatívnych technológií neustále inovovať, nakupovať komponenty na sklad, a vyhľadávať nových a nových dodávateľov. Noví a efektívnejší dodávatelia znamenajú pre nás neustály posun vpred, jednak tak posúvame svoje vlastné možnosti zastrešenia rôznorodejších projektov, zároveň tvoria akúsi redundanciu, ktorá prijde vhod v prípade situácie s veľmi krátkym dodacím termínom. Nových dodávateľov najradšej hľadáme pomocou osobného styku, a to hlavne na cielených výstavách, ktorých sa zúčastňujeme ako vystavovateľ - Milano, Frankfurt, Dubai, resp. CZ a SK trh a samozrejme prostredníctvom internetu.

Ak cítiš, že chceš dať svojmu potenciálu šancu a chceš byť súčasťou úspešnej slovenskej značky a podieľať sa na procese, nápadoch a vylepšeniach, tak sme pre seba stvorení. Budeš dostávať nové a nové produkty na stôl z nášho výrobného a vývojového oddelenia, riešenia, materiály, šúčiastky a challenges, kde využiješ svoj mozgový a analytický potenciál naplno. Budeš pre svojich kolegov zabezpečovať pravidelné naskladňovanie materiálov pre ich zákazníkov naše skladové oddelenie a áno, budeš sa posúvať ďalej spolu s nami.

V prípade výrobných komponentov, technológií či externých služieb chodíme cielene na vybrané výstavy ako návštevník výstav: Nemecko, India, Hong Kong, China, a samozrejme aj naše blízke okolie - SK, CZ, AU, atď. Cieľom našich zahraničných ciest je nájsť nových dodávateľov , nové technológie, nové produkty, resp. nové kontakty.

Ako po každej obchodnej ceste, resp. vyhľadaní nových dodávateľov je potrebné vydopytovať, vyhodnotiť, zaevidovať atď. rôzne informácie, aby naše snaženie bolo trvalo použiteľné pre všetkých v spoločnosti.

Veľmi často z takejto činosti, ak je robená dobre a zodpovedne, vzniknú dlhodobé medzifiremné priateľstvá, ktoré sa následne utužujú na rôznych konferenciách, seminároch, tréningoch, atď.

Ak zosumarizujeme hore uvedené, tak tvoja náplň bude najmä:

  • návrh a výber zahraničných dodávateľov a ich celkový assessment
  • komunikácia s existujúcimi a novými dodávateľmi, najmä v AJ (emailová i telefonická)
  • plánovanie vývoja cien materiálov a produktov
  • navrhovanie vylepšenia technických parametrov na nami vyrábané svietidlá a komponenty
  • prezentácia a zaškolenie do nových produktov kolegom
  • pravidelná aktualizácia technických popiskov výrobkov a ich cien v ekonomickom programe Pohoda
  • zabezpečovanie vyšlých objednávok dodávateľom a celkového prehľadu stavu objednávok
  • úzka spolupráca so skladom, príležitostné zastupovanie
  • komunikácia s colnicou, logistickými spoločnosťami a prepravcami

A samozrejme ako zodpovedný človek, ktorý má rád výzvu a vie si vybudovať nové a efektívne postupy, budeš môcť kariérne rásť a dokonca si vybudovať vlastný tím. Čakáme na tvoj životopis, ktorý nemusí byť plný skvelých pracovných pozícií ale najmä motivačný list, kde bližšie ozrejmíš, čo ťa k nám láka, ako si predstavuješ svoju prácu a najmä čo očakávaš, že spoločne dosiahneme. Píš nám na hr@ledeco.sk , tešíme sa na teba.