Obchodník / Referent cenových ponúk

Miluješ prácu s ľuďmi a máš rád/rada techniku?

Do nášho tímu hľadáme obchodných zástupcov pre aktívne kontaktovanie potenciálnych obchodných partnerov a/alebo koncových klientov na celom území Slovenskej republiky a susedných krajinách.

Máme nepreberné množstvo aktívnych stálych zákazníkov, ktorí potrebujú na pravidelnej báze oboznamovať s našimi novinkami, ktoré sme vyvinuli, resp. poradiť pri výbere najvhodnejšieho riešenia pre práve jeho situáciu. Samozrejme je pre nás aj veľmi hodnotné zistiť spätný feedback od zákazníka či všetko od customer service, cez cenovú ponuku a produkty, až po samotné dodanie a after sale servis je maximálne vyhovujúce, a preto blízky kontakt s našimi zákazníkmi si vážime a sme ochotní s nimi posedieť kľudne aj pri pivku po práci. Kvalitné vzťahy a korektný proaktívny prístup je základom každého dlhodobého vzťahu. S niektorými partnermi udržujeme tak aktívny kontakt, že sa osobne voláme na rôzne športové aktivity, v piatok večer na pivko, grilovačku atď.

Pri existujúcich zákazníkoch to ale nekončí, proaktívne vyhľadávame vždy nové situácie, nové projekty, nových zákazníkov, nakoľko už mnohokrát sme boli svedkami, že naše riešenia a produkty, ktoré vyvýjame a vyrábame pomohli zredukovať náklady, resp. priniesli kvalitu a detail tam, kde nebola cesta s konvenčnými produktami nájdené bežne na trhu. Každý deň, keď zákazník nepozná a nemá naše riešenia ho pripravujeme o možnosť zredukovať svoje náklady , pri dvihnutí celkovej kvality riešenia.

Samozrejme disponujeme rôznymi prezentačnými vzorkami, panelmi, kufríkmi, meraniami a test reportami , ktoré výrazne uľahčia obchodné stretnutie a zároveň umožnia zákazníkovi okamžite sa zorientovať v portfóliu, problematike, resp. otestovať ten správny produkt priamo na mieste.

Najlepšie sú však firemné akcie, resp. firemné výstavy na ktorých sa pravidelne zúčastňujeme vo Frankfurte, Milane, CZ a SK, atď.

Pri osobnom pozvaní zákazníka priamo do nášho štúdia veci však majú veľmi rýchly a pozitívny spád : zákazník okamžite zažije to, o čom by ste dovtedy iba rozprávali, pochopý wow-efekt a kvalitu ktorú dostane a následne stačí pozorne počúvať zákazníka, predstaviť si jeho problém, pochopiť ho a ideálne sa ho pokúsiť vyriešiť. Ak ste pochopili potreby zákazníka a jeho potreby, všetci budú spokojný. Napokon nič nieje lepšie ako vedieť že produkt a riešenie ktoré zákazník obdrží, je najvhodnejšie riešenie pre neho.

Nenašiel si svoju vytúženú pozíciu? Nevadí, napíš nám, o akú prácu máš záujem a my ti dáme vedieť, či máme alebo nájdeme pre teba miesto.

Nezabudni zaslať svoj životopis spolu s motivačným listom na naše personálne oddelenie hr(zavináč)ledeco.sk

Tešíme sa na Teba :-)