Návrh a vývoj elektroniky / logiky s mikroprocesormi

Ako využívame mikroprocesorové jednotky?

Mikroprocesorové jednotky využívame na neustále meniace sa a inovujúce sa požiadavky zákazníkov. Používame ich na jednoúčelové, neštandardné procesy či rôzne automatizované ochrany systémov.

Prečo mikroprocesory?

Použitím mikroprocesorov je možné systematizovať a definovať rôzne podmienky reálneho sveta, ktoré sú snímané najrozličnejšími čidlami alebo senzormi.

Kde sa využívajú?

Využívajú sa pre tie najrozmanitejšie svetelné scény, ochranu majetku a systémov resp. všade tam, kde je komplexný nadradený systém príliš drahý a priveľký na potrebný rozsah.


Prečo spolupracovať s nami?

Od samotného počiatku vzniku našej spoločnosti sme sa sústredili na to, v čom sme dobrí: Vypočuť si zákazníka a jeho potreby, porozumieť im, usmerniť ho na technicky správne riešenie. A následne odkonzultovať či skoordinovať ďalšie okolnosti či profesie.


Naše Odborné znalosti tu však nekončia. Dokážeme zabezpečiť výrobu kompletného riešenia vrátane vývoja elektroniky na mieru, komplexné otestovanie, prototypizáciu 1ks alebo výrobu celej série, až po komplexnú inštaláciu na kľúč priamo u zákazníka a to nielen na Slovensku.

Môžeme Vám pomôcť pri návrhu a vývoju elektroniky/ logiky s mikroprocesormi na mieru?