Návrh a vývoj elektroniky / logiky s mikroprocesormi

Kde sa využívajú?

Ako využívame mikroprocesorové jednotky?

Mikroprocesorové jednotky využívame na neustále meniace sa a inovujúce sa požiadavky zákazníkov. Používame ich na jednoúčelové, neštandardné procesy či rôzne automatizované ochrany systémov,  riadiace signálové kontroléry ako aj jednoúčelové zariadenia.

Prečo mikroprocesory?

Použitím mikroprocesorov je možné systematizovať a definovať rôzne podmienky reálneho sveta, ktoré sú snímané najrozličnejšími čidlami alebo senzormi, podmieniť ich správanie a vytvárať tak jendoduchšiu či komplexnejšiu logiku (mozog). Takým príkladom je napríklad kinetická zakázková inštalácia, digitálnym signálom DMX ovládané LED moduly a motoricky sa otvárajúca konštrukcia kvetu. Koncové senzory boli použité na zosnímanie koncových limitných polôh, ktoré si v kalibračnej rutine ATMEGA procesor načítal a použil tieto krajné polohy na výpočet krokov ovládania motora pomocou DMX riadiaceho systému.

Využívajú sa pre tie najrozmanitejšie svetelné scény, stmievače, ochranu LED systémov resp. všade tam, kde je komplexný nadradený systém príliš drahý a priveľký na potrebný rozsah prípadne štandardný produkt neumožňuje požadovanú funkcionalitu.


Prečo spolupracovať s nami?

Od samotného počiatku vzniku našej spoločnosti sme sa sústredili na to, v čom sme dobrí: Vypočuť si zákazníka a jeho potreby, porozumieť im, usmerniť ho na technicky správne riešenie. A následne odkonzultovať či skoordinovať ďalšie okolnosti či profesie.


Naše Odborné znalosti tu však nekončia. Dokážeme zabezpečiť výrobu kompletného riešenia vrátane vývoja elektroniky na mieru, komplexné otestovanie, prototypizáciu 1ks alebo výrobu celej série, až po komplexnú inštaláciu na kľúč priamo u zákazníka a to nielen na Slovensku. 

Môžeme Vám pomôcť pri  návrhu a vývoju elektroniky/ logiky s mikroprocesormi na mieru?